Boty

Jaké boty by měla mít v botníku každá jejich milovnice? 

Když se řekne móda, řada žen si vybaví to, co má na módě nejraději. Zatímco některé se v hlavě objeví spíše saka, která jsou doplněna o tradiční ikonické džíny, jiné se upne pozornost na boty, bez kterých by outfit nebyl outfitem. A ostatně i proto jí tolik bot dřímá v jejím botníku. Ať už patříte k milovníkům obuvi či nikoliv, pojďme si prozradit několik alternativ, jež by botník měly zdobit.  

Tradiční lodičky na jehlách 

I když je neunosíme tak často, v našem botníku by měly mít své místo. Řeč je konkrétně o tradičních lodičkách, které by měly mít tradiční, klasický univerzální střih. Bez aplikací, jedné čisté barvy, která bude v nejlepším případě taktéž univerzální. Černé a béžové jsou tedy nutností. Co se týče podpatku, vhodný je zhruba sedmicentimetrový podpatek. Žena to na něm chvíli vydrží, navíc ji fantasticky prodlouží nohy a zeštíhlí je.  

Pokud máte ve svém botníku tuto zmiňovanou klasiku, můžete mít také několik dalších alternativ, jako jsou červené, stříbrné nebo jiné. I svým tvarem se mohou jemně lišit od zmiňované klasiky.  

Mokasíny, když nechcete mít vysoký podpatek 

Druhou nezbytností ve vašem botníku by měly být mokasíny, které nastupují do hry v případě, že nechcete mít vysoký podpatek. Mokasíny se v současné době těší z velkého zájmu a jsou skutečně tím elegantním pohodlím, které potřebujete například při docházení do kanceláře vašeho zaměstnání.  

Skvělé je, že se mohou mokasíny nosit prakticky ke všemu, co je vám jen libo. Nosí se k džínům, kalhotám ke kotníkům nebo k sakům či k hezkému svetříku.  

Bílé tenisky  

A samozřejmě bílé tenisky. Opět univerzální kousek, který by měl být v botníku i v několika alternativách. Nejsou totiž bílé tenisky jako bílé tenisky, s čímž jistě souhlasí mnoho z vás.  

Hodí se nejen k džínům, ale také sukním nebo šatům. Dříve tabu, dnes kombinace, kterou si nemohou odepřít ani módní stylisté.