Boty

Jaké sandálky během letošního léta letí?

Léto máme v plném proudu, dokonce už je jedna polovina tohoto teplého ročního období za námi. Ani letos jsme se neobešli bez nejrůznějších módních trendů, které si oblíbily řady žen. Nejvíce novinek jsme zaznamenali hlavně v oddělení doplňků, kde panovaly na věšácích v obchodech hlavně kšiltovky a také klobouky. Také boty si zažily jistou revoluci – předně nevedly tenisky, ale naopak sandálky! Jaké tipy sandálek byly nejčastěji k vidění?

Sandálky díky oblíbenosti byly (a ještě jsou) letošní léto bezmezně vyprodané. Ty nejlepší kousky ihned zmizí, ani nestačíme mnohdy mrknout okem. Ještěže je letos velká nabídka této obuvi, která je pro léto naprosto typická. Většina žen sáhne po první kousku, který uvidí, protože bez sandálek to během tak horkých letních dnů vážně nejde. Po jakých sandálcích by však ženy měly sáhnout v nejlepším případě?

Metalové barvy neutichají!

V poslední době jsme se mohli setkat s tím, že ulicí procházeli lidé, kteří měli na nohou nádherné svítivé boty. Boty však nesvítily tak, jak si asi představíme, ale byly výrazné svou barvou, a sice metalově stříbrnou, bronzovou nebo výrazně zlatou. Tyto barvy kovů jsou aktuálním hitem, který najdeme takřka na každém kousku oblečení. Nosíme výrazně zlaté kšiltovky, kupujeme si stříbrné bundy, sukně nesou barvu bronzu. Je ale nutné poznamenat, že nikde nejsou tyto barvy tak perfektní, jako právě na botách!

Bot v těchto barvě najdeme opravdu mnoho, ovšem nejvíce jsou stylové na sandálcích. Samozřejmě jsou vkusné i na polobotkách s vyvýšenou podrážkou, ale v létě jsou polobotky tabu. Sandálky lze v této barvě lehce sladit doslova s čímkoliv, jen si musíme dát pozor, abychom nesladili stříbrnou se zlatou či naopak. Vždy jen jedna barva kovu.

Čím jednodušší, tím lepší!

Mimo metalových sandálů se dostaly do kurzu také takové typy sandálek, které jsou naprosto jednoduché. Mají tedy například jenom jeden proužek, který se obtáčí kolem prstu, a podrážku a zapínání. Jednoduchost tedy opět vítězí, jako je tomu ostatně vždycky.