Boty

S jakými bílými teniskami se v davu neztratíte?

Tenisky jsou označovány za naprosto nejpohodlnější obuv na světě. Ovšem i ve světě tenisek se trendy mění jako na běžícím páse. To znamená, že je třeba si prozradit, jaké konkrétní tenisky se budou nosit letos. Stejně jako vloni okouzlíte hlavně s nadčasovými bílými teniskami, které se dnes nosí naprosto se vším. Otázkou je, s jakými bílými tenisky se v davu neztratíte? 

Říká se, že bílé tenisky jsou nutnost, kterou nesmíme v botníku postrádat. Minimálně jeden pár světlých tenisek je třeba v botníku mít, pokud je v botníku nemáte, je čas to napravit, a to s níže uvedenými bílými teniskami, s nimiž se v davu rozhodně neztratíte. 

Vans x Wood Wood Fans OG Era LX 

Tenisky značky Vans se staly doslova legendární, až ikonické. Konkrétně tenisky Vans x Wood Wood Fans OG Era LX jsou nadmíru oblíbené. Koupíte je do dvou a půl tisíc korun, což není extra závratná suma. Na jaro a léto jsou rozhodně ideální volbou, mají látkový svršek a ostatní elementy na teniskách nejsou rozhodně nijak rušivé. 

Adidas Originals Yung 1 

Pokud si chcete za boty ještě trochu připlatit, pořiďte si boty sportovního giganta jménem Adidas. Konkrétně tenisky Originals Yung 1 koupíte za tři tisíce korun a jejich vzhled vám jistě učaruje. Sice je třeba říct, že vzhled tenisek nemusí učarovat každému, na druhou stranu jsou to typické “tátovy boty”, které se dnes nosí. 

Nike Air Force 1 `07 Premium 2*Jelly Swoosh* 

Do třetice všeho dobrého – tenisky pocházející z dílny Nike, a sice tenisky Nike Air Force 1 `07 Premium 2*Jelly Swoosh*jsou na trhu už pod desetiletí, přesto se stále těší rostoucí popularitě. Tenisky je možné koupit v mnoha variantách, celobílé tenisky jsou jistě stylové, ale koupit lze i takové, které mají barevné logo na bocích s 3D efektem. Zakoupit je možné i tyto boty s netradiční žlutou podrážkou.