Boty

Jaké kozačky se nosí? Buďte stylová a šik

Když se začíná venku ochlazovat, dámy automaticky sahají po vyšší obuvi. Nemůžeme se tomu divit, vždyť žádná z žen nechce být nemocná. Každá žena je si vědoma toho, že nemoci jdou od nohou. A tak zahazují tenisky a dávají přednost kozačkám, které sahají krásně až ke kolenům. Pokud takové boty ještě nemáte, možná se ptáte, po jakých letos sáhnout. Jste si totiž moc dobře vědoma toho, že i kozačky podléhají jistým módním trendům a že i kozačky se mění každým rokem.  

Kozačky jsou rozhodně obuv, která by v žádném dámském botníku neměla chybět. Vždyť co jiného si taky obout, když venku vládne ošklivé počasí plné deště a větru? Abyste však i na zbytek podzimu a na zimu byla stylová a šik, prozradíme vám, jaké kozačky se nyní nosí.  

Hitem letošního roku jsou kozačky pod kolena 

Zatímco vloni se dávala přednost kozačkám nad kolena, nyní musíme říct, že se přednost dává spíše kozačkám pod kolena. Vrací se tedy staré známé kousky, které možná máte ve svém botníku. Pokud kozačky pod kolena ve svém botníku nenajdete, nezoufejte. Nyní je opravdu najdete na každém rohu. Vsaďte hlavně na shrnuté kousky, nebojte se ani westernových kozaček, které jsou doplněny třásněmi. Dodají outfitu ten správný šmrnc.  

Nebojte se ani výrazných kozaček, které jsou posety třpytkami nebo které mají zvířecí vzor. Zejména zvířecí vzory jsou nyní trendy a stylové. Navíc pokud vás klasika nudí, určitě těmto kouskům dáte zkrátka přednost.  

Letošní podzim dává doslova zelenou k tomu, abychom se pořádně vyřádili na našich outfitech. Nespadněte do neutrální vlny a vyčnívejte se svými unikátními kozačkami z davu! 

Sláva kozaček nad kolena uhasíná 

Pokud jste ve svém botníku našli loňský hit jménem kozačky nad kolena, možná se ptáte, co s nimi. Je pravdou, že sláva kozaček nad kolena uhasíná, ale ještě pár měsíců je nosit můžete. Raději však dejte přednost zmiňovaným kozačkám pod kolena, které jsou dost elegantní na to, aby vám dělaly společnost jak v kanceláři, tak na večírku nebo na rande.