Boty

Jak se obout do práce a na večírek. Ať jsou boty nejlepším společníkem

Máte botník doslova přeplněný? Pak máte pravděpodobně problém vybrat si tu správnou obuv do práce, na poradu nebo na večírek. Pokud vás přesně toto trápí, je načase na věčné dilema vyzrát. Poradíme vám, jakou obuv si vzít nejen do práce a na večírek, ale také na procházku.  

Do práce volte hlavně pohodlí 

I když pracujete v kanceláři a většinu času v práci proležíte, neznamená to, že si musíte vzít vysoké podpatky, ze kterých vás tak maximálně bude bolet noha. Módní a stylový obuv může být také pohodlná. Nic nezkazíte tím, když si vezmete lodičky, které jsou na nižším podpatku. Nebo co zvolit černé baleríny?  

V létě se samozřejmě nemusíte mučit v uzavřené obuvi. Můžete sáhnout po sandálcích s přezkami. Nebojte se ani širokého podpatku, který je velmi moderní, ale samozřejmě velice pohodlný.  

Na procházku prodyšnost 

Rozhodli jste se strávit svůj volný čas v přírodě? Nebo se jen vydáváte na procházku do nedalekého parku? Ať už je to tak či onak, v každém případě se zaměřte na boty, které budou dostatečně prodyšné. Vyhněte se hlavně úzké obuvi, ve které by vás zanedlouho tlačila noha. Kromě prodyšnosti klaďte důraz také na pohodlnost. Podešev obuvi by měla být zaoblená, bota by měla být jinak velmi pružná, aby procházka nebyla kvůli obuvi náročná.  

Na večírky výstřední obuv 

Plánujete zamířit na večírek se svými známými nebo kolegy z práce? I v tomto případě budete přemýšlet nad tím, jaké boty si na nohy obout. Nyní se nemusíte držet zkrátka, zvolte klidně i výstřednější modely, které budou třeba na klínku v jasných barvách. Prakticky si můžete vzít jakékoli boty, které si například jindy či jinam vzít nemůžete.  

Na rande elegantní modely 

Nebo snad plánujete vyrazit se svou drahou polovičkou na romantickou večeři? Pokud ano, na nohou byste měli být předně elegantní boty, které budou opravdu tou nejlepší volbou. Vyhněte se příliš extravagantním kouskům, spíše volte takové, které se dobře doplní s ostatními šperky a kabelkou.