Boty

Boty jen ke kotníkům

Letošní podzim si přímo žádá kotníkové boty. Pokud je tedy ještě nemáte, je čas si nějaké stylové kotníkovky pořídit. Není nad čím přemýšlet, tyto boty se na trhu módy drží už několik let a nevypadá to, že by to jen tak vzdaly. Takže pokud si nějaké pořídíte, bude to investice do módy na dalších pár let dopředu.

Po jakých kouscích sáhnout?

Šněrovací

Tyto boty jsou hitem už několik let. Jsou bez podpatků s hrubší podrážkou a na šněrování. Můžete si je pořídit i s kožešinkou uvnitř a dají se nosit i v zimě. Jak jsme již řekli, boty jsou velice pohodlné a hodí se jak do města, tak i na procházku přírodou. Byla by velká škoda zůstat u základních barev jako je černá a hnědá. Zkuste se trochu odvázat a vyzkoušet tmavou modrou nebo žlutou.

Hadí kůže

Jako tomu bylo v létě u šatů, tak na podzim se nám tento trend převedl na boty. Řeč je o zvířecích vzorech. U bot je letos v kurzu zejména vzor hadí kůže. Vybírejte ty, kde se hadí kůže objevuje pouze na částech bot ne po celé ploše. Například vzor hadí kůže může být pouze na patě. Nebojte se barev, jako je khaki nebo vínová.

Zip jako okrasa

Nebojte se zabrouzdat i do elegantních kotníkových bot. Tyto boty se skvěle hodí jak k šatům, sukním tak i společenským kalhotám. Boty jsou zdobené většinou v přední části velice nápadným zipem, který slouží většinou jen jako ozdoba boty. Takové boty jsou většinou na podpatcích.