Módní trendy

Jak nebýt nudná v kanceláři?

Pracujete v kanceláři a zdá se vám váš šatník stále nudný? A den za dnem se tento pocit prohlubuje? Ani vaše kolegyně nejsou pro vás dostatečnou inspirací?

Když se rozhlédnete v běžném pracovním dni kolem sebe, říkáte si, že asi všechny nebo většina vašich kolegyněk nakupuje ve stejném obchodě jako vy. Možná na vás působí podzimní počasí a podléháte spíše nudným šedivým, pochmurným barvám. To na vaše okolí a i vás může působit nudným dojmem. Ale to, že pracujete v kanceláři, a měla byste se oblékat elegantně, neznamená, že to musí být nuda! Máme pro vás radu, čím si šatník oživit.

Co je tedy hlavní bod?

Hlavním bodem, nebo součástí nových outfitů budou černé kalhoty! Zda budou riflové či látkové necháme na vás. Ale myslíme si, černé džíny bez jakýchkoliv ozdob, můžete obléknout takřka kdekoliv. Černé kalhoty budou velkým plus pro ženy s širšími stehny nebo větším zadečkem. Tato barva je opticky zmenší. Pozor si také dejte na střih kalhot. Ten by měl lichotit vaší postavě.

Pokud již kalhoty máme, můžeme se zaměřit na zbytek oblečení. Je třeba dodat našemu outfitu život. A to docílíme barevným topem či halenkou na knoflíčky. Nemusíme se bát žádné barvy. Samozřejmě se při výběru koukáme po barvách, které k nám pasují. Pokud chcete koukat na barvy, které jsou in, je třeba se rozhlédnout po fialové, královské modré a rudé.

Jelikož jsou kalhoty jednobarevné a bez vzoru, můžeme halenku zvolit barevnější a s různými vzory. Chybu neuděláte, pokud sáhnete po kostkovaném nebo také zvířecím vzoru. Pokud si libujete v proužcích, určitě je také oblékněte. Protože pruhy z módy nikdy nevyjdou.