Boty

Frčí lodičky, které by ženám záviděla i samotná Carrie Bradshaw

Určitě jste viděli oblíbený seriál Sex ve městě. Dokonce o tomto seriálu byl natočený i filmový snímek, kde se hlavní hrdinky opět setkávají. Pokud bychom měli vyzdvihnout jednu hrdinku z filmu, vyzdvihli bychom Carrie Bradshaw, která se zapsala do podvědomí žen hlavně díky své touze po Panu Božském, který ji přece požádal o ruku unikátními botami od Manola Blahnika. Carrie totiž boty naprosto milovala, a tak boty byly daleko lepší než jakýkoli zásnubní prsten. U lásky Carrie k botám ještě zůstaneme – věděli jste, že aktuálně frčí lodičky, které by samotná Carrie každé ženě záviděla? 

Pokud chcete něčím oživit svůj šatník, proč to neudělat lodičkami, které jsou na první pohled opravdu nádherné. Sice lodičky nepatří k nejpohodlnější obuvi, přesto by lodičky měla mít každá žena. Lodičky totiž doslova mohou proměnit každé dámské nohy v sexy gazelí nožky, které budou dlouhé až ke stropu.  

Jaké lodičky aktuálně frčí? 

Ptáte se, jaké lodičky by měly sídlit v každém dámském botníku a jaké lodičky by vám záviděla i samotná Carrie Bradshaw? Jsou to lodičky, které mají výraznou špičku, které jsou zároveň minimalistické a které jsou i divoce nápadné. Zkrátka jsou to lodičky, do kterých se nejde nezamilovat.  

Aktuálně byste měli mít ve své sbírce lodičky, které mají nějaké ozdoby. Ty podle všeho hrají i podle stylistů prim. Nebojte se tedy lodiček, které jsou inspirovány rockem, džunglí nebo které mají romantické prvky. 

Hlavně, ať jsou modré 

Co se týče barev, je třeba konstatovat, že vede barva nebe. Proto hledejte hlavně lodičky, které jsou v krásných světle modrých tónech. Krok vedle neuděláte ani s lodičkami v růžové barvě nebo v bílé barvě, nebojte se ani stříbrných lodiček nebo zlatých či měděných kousků. Jaké lodičky jsou ostatně nutné, tak jsou klasické černé, kterými moc neokouzlíte.