Boty

Jaké boty volit ke kalhotám ke kotníkům?

Móda je v dnešní době poměrně rozmanitá. Každý si najde kousek, který si doslova zamiluje. Pokud milujete pohodlnost, najdete si skutečně pohodlné džíny nebo kalhoty, které lehce můžete kombinovat s teniskami. Jestliže jste zastánce spíše elegantního stylu, na pultech obchodů najdete mnoho různých košil, šatů nebo sukní, které si oblíbíte. Pokud patříte k těm, kteří rádi kombinují elegantnost a ležérnost, zamilujete si převážně cigaretové kalhoty ke kotníkům, které aktuálně frčí.

Jestliže sledujete aktuální módní trendy, cigaretových kalhot ke kotníkům jste si jistě všimli. Taky najdete jenom krátké kalhoty buď na gumu, nebo na šněrování – a i ty jsou samozřejmě in. K těmto kalhotám většinou nosíme košile nebo obyčejná, jednobarevná trička, ale málokdo ví, že se k těmto typům kalhot hodí i mikiny nebo podobné ležérní kousky.

Co se týče obuvi – zde buďme ostražití. Ne všechno se k těmto kalhotám ke kotníkům hodí. Pojďme si říct, jaké typy bot jsou povoleny.

• Lodičky

Samozřejmě klasické elegantní lodičky jsou to, co si obuje každá žena k těmto typům kalhot, když jde například do divadla nebo do práce, kde má stanovený dresscode. Lodičky si ke kalhotám vezme i tehdy, když má například rande se svým přítelem nebo když jde na nějakou oslavu narozenin či na svatbu.

• Tenisky

Nebojte se však kombinace s teniskami! Když se kabát běžně kombinuje s mikinou s kapucí, proč by se neměly kombinovat tenisky s cigaretovými kalhoty? Jak jsme již zmínili, kombinuje se elegantnost a ležérnost, proto se této kombinace skutečně nebojte. Tenisky jsou nejvhodnější značky Converse nebo například jiné podobně střižené boty. Nebojte se však ani oblíbených AirMaxů.

• Polobotky

Ke kalhotám ke kolenům se taky nosí polobotky, které jsou nejen pohodlné, ale taky i velice elegantní. Tuto kombinaci můžete nosit takřka kamkoliv – klidně si ji vezměte jenom do obchodu!