Boty

Do jara vstupte s kotníkovou obuví

Konečně se nám ukázalo to očekávané sluníčko. Teploty nám dosahují příjemných dvaceti stupňů, vítr takřka nefouká a po dešti není ani památky. Takto by tedy zkrátka mělo vypadat každé normální jaro, i když tomu tak někdy vážně není. Ovšem nyní se tedy můžeme radovat, protože konečně jsme se dočkali toho pravého jara. Samozřejmě musíme počítat i s takovým počasím, které v sobě nese především neoblíbený déšť a poměrně chladné teploty. Musíme si tedy zvykat hlavně na to, že i teplejší či jiná obuv, než jsou tenisky, musí zavítat do našeho botníku. Proto je nejlepší volbou třeba právě kotníková obuv, která je naprosto super do takového počasí, a to už kvůli tomu, že je takřka nepromokavá. Nemusíte se tedy obávat, že vaše nohy budou jako při cestování ve vodě – mokré, studené a hlavně znamenající, že vás brzy potká rýma.

Nejoblíbenější kotníková obuv jsou Chelsea boty

Nyní se stala kotníková obuv velmi populární, a to zejména v jednom určitém provedení, a sice v Chelsea botkách. Jedná se o kotníkové boty, které mají po stranách gumu. Najdete je v obchodech v tom nejrůznějším barevném provedení a taky v nejrůznějších vzorech. Není se čemu divit, když jsou velmi oblíbené. Díky své široké škále jsou naprosto senzační, protože se hodí takřka ke všemu. Jestli toužíte po botách, které by se stoprocentně hodily k úzkým džínům, sáhněte právě po těchto! Jestliže však potřebujete sehnat nějakou obuv, která se hodí třeba právě k šatům, zvolte taky právě ji.

Mnoho žen či mužů se obává, že budou vypadat jako kovbojové, ale nebojte, nebude tomu tak. Díky tomu, že je můžete sladit takřka se vším, nemusíte z nich vytvořit jen kovbojský look. Sice vypadají skvěle ke košili, ale jsou také velmi přitažlivé i k elegantnímu stylu nebo také k ležérnímu looku, který v sobě nese roztrhané džíny a oblíbený top na úzká ramínka s ještě oblíbenější drobnou kabelkou.