Boty

Zimní obuv a módní trendy

Zimní počasí je v plném proudu. Pokud v zimě pořádně přituhne, určitě venku nevydržíte bez pořádné kvalitní zimní obuvi a zimní bundy či kabátu. Největší trend letošní zimy 2017 v oblasti zimní obuvi jsou již po dlouhá léta kozačky. Jsou totiž neuvěřitelně univerzální. Můžete k nim nosit šaty i sukně po celý rok, takže i v krutě mrznoucím počasí. Proto asi kozačky stále tolik milujeme.

Kozačky jako jednoduchá a nedbalá elegance

Střih zimních kozaček přímo nad kolena je trendem už asi třetím rokem. Letos tento hit graduje. Vůbec to asi nepřekvapí. Nohy jsou pomocí tohoto střihu pěkně v teple a pohodlí. Kozačky nad kolena nám dovolí nosit naše velmi oblíbené kraťasy, minisukně, nebo šaty také v zimě. Díky tomu tak zase máme o pár každodenních outfitů víc. Kozačky dokáží opticky prodloužit nohy, a proto nemusíte násilím cpát své nohy do vysokých podpatků. Můžete jistě i sáhnout po kozačkách na podpatku a přidat si tak o pár centimetrů navíc. Klidně to mohou být široké podpatky usnadňující chůzi po zmrzlém náledí a sněhu.

Barva zimy 2017

Každá zimní sezóna nese sebou svou top barvu, nebo top barvy. Pro letošní zimu 2017 je trendy barvou šedá a samozřejmě je barev více. Šedá tak vystupuje jako nová černá. Je o něco jemnější, možná i veselejší a něžnější. Lidé si na ni zvykají a začíná být hodně oblíbená. S šedou barvou lze vše zkombinovat. Šedá si totiž dobře rozumí s každou barvou a vytváří tak zcela nový, dokonalý a neokoukaný kontrast. Zkombinujete-li nový módní trend, tedy šedou s lososovou nebo tyrkysovou barvou, budete mít opravdu módní a neotřelou novou kombinaci barev. Jako doplňky použijte kovy ve stříbrné barvě.

Přírodní tóny a sníh

Kraj je pokrytý bílým sněhem a kromě bílé převládají přírodní tóny. I u zimních kozaček vládne hnědá, khaki nebo béžová a připomíná tak přírodu v přirozených barvách. Kozačky zvolené v přírodním tónu mohou být doplněny kabelkou ve výraznějším odstínu a váš outfitbude rázem mnohem zajímavější. Pravidlo, že boty musí ladit s kabelkou, již dávno neplatí. Nadčasová černá nikdy nezklame. Černé barvy se v módním průmyslu už nikdo nikdy nezbaví. Ona černá barva je velmi hrdá a zůstává s grácií na vrcholu. Patří stále mezi nejčastější barvy všech zimních kozaček.