Módní trendy

Šněrovací boty opět v kurzu!

O tom, že móda se stále vrací, svědčí nejen roztrhané kalhoty, kožešiny, džínové kousky, zvonové nohavice nebo bomber bundy, ale také šněrování, a to jak na topu, tak na botách. Šněrovací trička či halenky se očekávaně staly hitem, ale o botách to nikdo netušil. A to se jedná o tak skvělý kousek.

Jako baletka si chtěla jednou v životě připadat snad každá žena. Baletčina ladnost a dámský něžný půvab vždy očarovaly každou malou slečnu, a to nejen při sledování televize. Vzpomeňte si, jak jste prosila maminka, abyste mohla chodit do baletního kroužku. Nosit načechranou sukničku – to vždy lákalo, ovšem zašněrovat si na nohou tajemné boty, jež dopomohly k perfektnímu stání na špičkách, ty byly to pravé. Kdo by si tehdy pomyslel, že se i tato zvláštní tužba splní, sice o dvacet let později.

Především v letních měsících je tento kousek jedinečný. Lze ho zakoupit ve tvaru balerín a díky šněrování si je můžeme omotat kolem celé nohy. Mašlička na konci působí jako třešnička na celém vašem outfitu. „In“ se staly i sandálky, které nám sednou na nohu jen díky vázání. Možná si leckterá žena může připadat jako v Římě, ovšem to je jen dojem. Působí opravdu skvěle. Navíc se vaše nohy během horkého léta nebudou potit a vy ušetříte peníze za spreje do bot. Pro ženy to pak znamená, že si koupí za ušetřené peníze opět něco dalšího do svého šatníku.

S čím takový trendy kousek nosit nebo jak ho sladit?

Ideálně ho noste se vším! Skvěle se hodí jak k roztrhaným šortkám, tak k volným letním vzorovaným šatům. Možná proto se právě staly tak oblíbenými. Málokteré boty totiž zkombinujete se vším.

Jelikož nejsou zrovna objemné, vlezou se do každé kabelky. To můžete využít v případě, pokud plánujete nějaký noční mejdan, ale tušíte, že v noci nebude zrovna teplo. Sandálky či baleríny snadno schováte do kabelky a můžete se lehce přezout do ideálnějších bot.