Módní trendyOblečení

Podzimní trendy v podobě sukní. Jaké si letos koupit?

Jestli jste si mysleli, že s odchodem letních teplých dní budete muset veškeré sukně a také všechny šaty schovat do skříně na dlouhé měsíce, tak jste se spletli. Jejich sezona teprve přichází! I podzim, i když se zatím neukázal zrovna v příjemně teplém a slunném duchu, se nese ve znamení sukní a šat. Zaměřme se konkrétně na sukně, které jsou synonymem ženskosti. Jaké konkrétní se vyplatí letos na podzim nosit? 

Nabídka sukní je aktuálně velice široká a různorodá, proto je pochopitelné, že možná nevíte, po které sáhnout. Proto jsme se rozhodli vám sepsat několik nejstylovějších, po kterých můžete sáhnout s čistým svědomím.  

Plisované sukně 

Jedním z hitem podzimu jsou plisované sukně, které se mezi zásadní trendy zařadily poměrně nedávno, ovšem už si ve světě módních trendů našly své místo, ze kterého se pravděpodobně delší dobu nehnou. Pokud jste plisované sukně nosili během léta, pak už nemusíte kupovat další. Jestliže jste v létě mysleli, že tento trend zanedlouho skončí, je načase zavítat do obchodů, kde na vás plisované sukně čekají. Aktuálně si můžete vybírat z celé řady barev i vzorů. Nebojte se vůbec vzorovaných nebo koženkových.  

Koženkové a kožené sukně 

Když jsme zmínili onu zmiňovanou koženku, tak u ní na chvilku zůstaňme. To je totiž přesně to, co se zrovna nosí a co jen tak z módy taktéž nevyjde. Ať už si chcete koupit plisovanou sukni z koženky, upnutou minisukni nebo třeba áčkovou sukni v pase s páskem, neuděláte rozhodně chybu. Se všemi koženkovými, respektive koženými sukněmi letos na podzim uděláte velkou parádu.  

Džínové sukně 

Džínovina, respektive denim – ten nestárne. Zatímco v létě jste sahali po džínových šortkách, na podzim dejte prostor džínové sukni. Nezáleží na tom, jestli bude krátká nebo delší, jestli bude s rozparkem nebo bez – v každém případě z toho bude skvělý outfit.