Oblečení

Áčková sukně: sluší skutečně každému?  

O áčkové sukni se proslýchá, že je vhodná pro všechny typy postav. Komu udělá tu nejlepší službu a kdo by raději měl jít do pouzdrové sukně?  

Přivítejte jaro v sukni 

Konec zimního období se nezadržitelně blíží. Kdo by si nepřál tuto radost vyjádřit také pomocí svého šatníku! Áčková sukně bude vlát jako symbol přicházejícího teplého období. Kdykoliv si s ní vítr pohraje, budete vědět, že jste udělali správně. Tenhle kousek zkrátka do šatníku neodmyslitelně patří. A ano, skutečně sluší naprosto všem. Jediné, co je nutné dodržet, jsou drobné detaily. 

Sukně do áčka jako základ výbavy 

Máte postavu ve tvaru hrušky? Právě vy byste sukni do áčka měli mít ve své základní výbavě naprosto vždy. Nejvíce vám poslouží, když zvolíte sukni až do výšky pasu. Širší boky se schovají, vynikne váš pas.  

Pro boubelky platí podobné doporučení. Áčková sukně by vždy měla sahat až do pasu. Vyvarovat byste se měli podélným pruhům. 

Máte tvar postavy jako jablíčko? Zvolte kratší střih sukně. Dejte vyniknout svým nohám. Delší sukně působí na tomto tvaru postavy příliš usedle. Pokud si nepřejete délku do půli stehen nosit, raději sáhněte po pouzdrové sukni. Vyhnout byste se měli plisovaným sukním.  

Jste vysoká gazela? V tom případě volte sukně, které budou mít nejen výšku do pasu, ale také na boky. Právě k vám se budou hodit také sukně, které budou mít mnohem výraznější vzory a textury materiálu.  

Barvy a vzory, které letí 

Letošní jarní sezóna nabízí až bláznivé barevné kombinace. Jako barva roku byla označena Very Peri, tedy odstín fialové a modré, který nabízí červené podtóny. Na jaře se ale rozhodně objeví také smaragdová. Tyto dvě barvy lze skvěle zkombinovat. Tygrovaný vzor je nadčasová klasika, která se objeví i letos. Frčí i maxi vzory.  

Áčkové sukně nesmí chybět u nikoho z nás. Pouze je potřeba věnovat pozornost detailům, které budou vhodné pro náš typ postavy.