Oblečení

Jaké barvy pozvednou váš šatník?

Připadá vám, že váš šatník nemá styl? Že je stále stejný, neměnný, že byste ho chtěli něčím zpestřit? V takovém případě možná váš šatník postrádá barvy, které je třeba najednou do šatníku přinést. Barev se opravdu nemusíte bát, vždyť se blíží jaro, a to se ve znamení barev rozhodně nese. V případě, že se rozhodnete pro pestřejší šatník, víme, jaké barvy vám šatník krapet pozvednou.  

I když během zimy se barvy příliš nenosily, nyní se blíží jaro, což znamená, že se barvy nosí, a to ve velkém. Nebojte se proto do svého šatníku barvy přinést, přece jenom tím do svého šatníku přinesete teplé počasí o malou chvilku dříve. Nabízí se však otázka, jaké konkrétní barvy do šatníku přinést, jaké jsou tou nejlepší možnou volbou. Naštěstí my to víme! 

Žlutá barva přinese sluníčko do šatníku 

Obecně lze říct, že letošní rok se nese ve znamení pastelových barev. Některých barev se však nemusíte bát ani v jejich sytějším provedení. Například žlutá barva je barvou sluníčka, tudíž žlutá barva rozsvítí váš šatník, i když je venku ošklivo.  

Samozřejmě nemusíte sázet jenom na žlutou barvu ve vašem šatníku, krásnou barvou je také barva fuchsiová, která v člověku vzbuzuje sebedůvěru a také odvahu. Jedná se o barvou plnou energie, na ulici vás díky ní nikdo nepřehlédne.  

I s červenou barvou zazáříte 

K dalším velice výrazným barvám patří barva červená, která taktéž pozvedne váš šatník na zcela jinou úroveň. Mnoho lidí ji zaměňuje se světle růžovou barvou, ale na rozdíl od růžové barvy je červená barva barvou energie, ve které se člověk cítí opravdu sebevědomě. Není to barva, které byste si na ulici nevšimli, právě naopak – tato barva je naprosto nepřehlédnutelnou, tím si můžete být jisti.  

Kromě červené vsaďte ještě na modrou, která je uklidňující barvou a barvou tišící stres.