Lifestyle

Vybíráme psí plemena podle znamení. Které se k vám hodí podle hvězd?

Astrologie je obor, který je až fascinující. Mluvíme tu třeba o znameních zvěrokruhu. Jenom málokdo si uvědomuje, kolik informací o sobě předáváme člověku, když mu sdělíme, jestli jsme rakem nebo štírem či podobně. Vaše znamení o vás může prozradit stinné i světlé stránky. Může také prozradit, jakým jste milencem v milostném životě a kromě toho vám může i říct, jaké plemeno je pro vás nejvhodnější. Pokud si zrovna hledáte takového psího parťáka, který vás bude provázet na cestě životem, pak vám třeba vaše znamení pomůže.  

Šarpej pro kozorohy 

Pro kozorohy je typický pes jménem šarpej, který je typickým městským psem. Je to však také parťák spolehlivý, loajální a také inteligentní s klidnou povahou. Bez potíží se přizpůsobí i rodinnému životu, ke kterému mají kozorozi poměrně blízko. Toto plemeno ke svému spokojenému životu potřebuje zkušeného majitele s asertivní povahou. Pro kozoroha to však není nic obtížného, sám je přece praktický, oddaný a rád svého psího společníka bude vychovávat.  

Pro ryby čivava 

Čivavy jsou sice malá, ale velmi agresivní plemena. Tedy samozřejmě záleží na psovi, nemůžeme je všechny házet do jednoho pytle. Toto plemeno je však naprosto ideální pro ryby, které jsou přehnaně citlivé. Taková čivava jim pomůže k tomu, aby nebrali ten život příliš vážně.  

Čivava sice není zrovna největším plemenem, ale své velikosti dosahuje ve své osobnosti. Je velice inteligentní, taktéž se velmi rychle učí a nebojí se postavit větším psům. Pro ryby může být tak parťákem, od kterého se mají, co učit.  

Dobrman pro panny 

I když by se dalo říct, že panny jsou velice jemným stvořením, ke svému životu potřebují odhodlané, pracovité a silné plemeno. I proto je vhodný dobrman, ze kterého jde možná až hrůza. Je to však opravdu skvělý společník, který bude pro organizovanou pannu to nejlepší, co jí do života přijde.