Módní trendy

Trendy zimní outfity, ve kterých zazáříte

Zima se blíží a mnohé ženy toto roční období zrovna nemají v lásce. Důvod je prostý – jejich skvěle sladěné outfity pod tlustou vrstvou vlněného kabátu bohužel nikdo neuvidí. Je však třeba konstatovat, že i tak mohou vypadat nadmíru stylově. Inspirujte se několika tipy, jak vymyslet či sladit zimní outfity, aby se za vámi lidé otočili. 

Hrajte si s materiály 

Letošní zima je především o pořádné dávce materiálů. Při průchodu obchodem zjistíte, že se vám nabízí materiálů víc než dost, možná víc než kdy dřív. Zatímco některé jsou ryze na styl, jiné vás opravdu příjemně zahřejí a dodají vám pocit neskonalého pohodlí.  

I když se vám materiálů nabízí víc než dost, platí, že čím jednodušší módní kombinaci zvolíte, tím lépe. Proto sáhněte po pohodlném objemném pruhovaném svetru, který doplníte kontrastními chelsea boots (ideálně na podpatku, aby vás opticky svetr neslupnul jak malinu) a přihoďte k tomu vlněný kabát ideálně pánského střihu, který bude hitem letošní zimy. Ostatně podobě jako péřová bunda, kterou můžete kabát nahradit. 

Ve znamení barev 

V čem se letošní zima po módní stránce liší od těch předcházejících? Bezesporu tím, že sází na nejrůznější barevné odstíny. Neutralita dnes nehraje prim, naopak pestrá zelená, rudá červená nebo třeba tartanový vzor – to jsou barvy, které můžete povolat do akce.  

Lze tedy konstatovat, že alespoň po této stránce bude letošní zima trochu méně pochmurná. Když k tomu bude svítit i sluníčko, čeká nás velice krásné roční období, nemyslíte? 

Na eleganci není nikdy pozdě 

S čím letos také okouzlíte, je zkrátka a jednoduše elegance. I když dlouhá léta platí, že elegance nestárne, možná se vám mohlo zdát, že se na nějakou dobu trochu dostala do ústraní. Nyní však vystrkuje své růžky a s klidným svědomím na ni můžete vsadit. Pokud vám kabáty přijdou celkem nuda, doplňte je o Converse teniskami, se kterými onu eleganci mírně rozbijete.