Boty

Válenky jsou po roce znovu na scéně 

Když se řekne „nejošklivější boty na světě”, většina lidí nemusí dlouho přemýšlet nad tím, o jaké modely se jedná. Válenky, které se vždycky napijí sněhem a po jedné zimě vypadají, jako by za sebou měly těchto zim vícero jsou znovu na scéně. A i přes veškeré zmiňované skutečnosti stále patří k tomu nejatraktivnějšímu a nejoblíbenějšímu, co nám módní svět přináší. Holt, mají také své výhody, mezi něž se řadí například měkkost, pohodlí a také úleva nohám, které do té doby znaly jenom tvrdou podrážku kozaček nebo holínek.  

Elegance nebo ošklivost? 

Stejně jako poslední roky, i nyní se zde ale vedou dlouhé diskuze o tom, jestli se jedná o eleganci, nebo je to spíše ošklivý módní kousek, který by měl zůstat na pultech obchodních výloh. Válenky rozdělují populaci na dvě poloviny a z posledních průzkumů vyplývá, že se spíše jeví jako kousek, který je odvážným čili pro ty, kteří se nebojí svůj outfit trochu vyšperkovat.  

Samozřejmě je nutné konstatovat, že existují i takové válenky, které jsou na první pohled velmi atraktivní. Značka Uggs patří k těm, které své obutí vymazlí do posledního detailu čili životnost je delší než u levnějších alternativ.  

Zvolte správnou délku 

Pokud vás to k tomuto obuvnickému trendu přece jenom táhne, klíčové je vybrat si správnou délku těchto bot. Existují totiž jak vyšší, tak nižší alternativy a závisí to nejen od vaší výšky, ale také od způsobu, jakým budete kousky kombinovat.  

V posledních měsících je velmi oblíbený model Boston, který vznikl už v roce 1979. Tehdy byl nedílnou součástí univerzitních kolejí a dnes jej vyzdvihují hlavně celebrity v podobě Kristen Stewart nebo Sienny Miller.  

Ať už se však rozhodnete pro jakýkoli model či výšku, vždy platí, že budete mít nohy v teple. To se zkrátka válenkám nemůže odpárat, ani kdybychom se snažili sebevíc.