Kosmetika

Kosmetické trendy letošního roku. Už je máte v koupelně?

Nejen v módě se letos dočkáme trendů, i svět kosmetiky přináší celou řadu trendů, které bychom měli vzít bezesporu v potaz. V případě, že patříte k lidem, kteří kosmetikou doslova žijí, pravděpodobně už jednotlivé trendy máte ve své sbírce, už se vám s největší pravděpodobností tyčí na poličkách v koupelně. Jestliže jste však neměli ještě čas zamířit do obchodů či na kosmetiku, prozradíme vám, co byste ve své koupelně rozhodně neměli postrádat, jaké jsou letošní trendy tohoto roku.  

Obecně lze říct, že letošními trendy ve světě kosmetiky budou technologie. Kdo by to byl řekl, že se do světa kosmetiky můžou technologie dostat, ale ono se tak skutečně stalo. Prozraďme si několik z nich, za které budete bezesporu vděční.  

Účinné ampule 

I když účinné, respektive extra účinné ampule nejsou ve světě kosmetiky žádnou novinkou, už nějakou dobu se přece vyrábí, na výsluní si musely počkat. Letos se však úspěšně na výsluní dostaly. Řeč je o ampulích nebo také o kapslích, v nichž je uzavřené účinné sérum. To je k dostání v takovém provedení, aby se jednalo o několikadenní kůru, během které dostanete do pleti a pokožky dostatek vitaminu C a během které skvěle redukujete vrásky, jež s přibývajícím věkem vyplouvají na povrch.  

Masážní přístroje 

Čistící a masážní přístroje jsou už mezi námi taky nějaký ten pátek, ale opět i tyto technologie si na výsluní musely počkat. A opět je letošní rok rokem těchto technologií. V současné době existuje nespočetně mnoho masážních a čistících přístrojů, které dobře prokrví pokožku a které dostanou make-up a nečistoty i z míst, kam běžný odličovat nemůže.  

Konopné produkty  

I když se o síle konopí ví už od nepaměti, dlouho byly konopné produkty zavrhovány. Pravdou ale je, že letošní rok se bude nést ve znamení konopí. Konopí totiž pomáhá nejen na popraskané, suché rty, ale také je dobré pro uklidnění, k hydrataci, také ulevuje od bolesti nebo je efektivní při stimulaci.