Lifestyle

Coca-Colu jenom nepijte. Naučte se ji využívat i jinak

Sice jde o nápoj, který obsahuje mnoho cukru a dalších látek, ale zároveň jde o pití, které skvěle chutná a je oblíbené. Na popularitě stoupá také proto, že jsou i jiné četné možnosti, na co se dá využít. Podívejte se, které to jsou a potvrďte si tak, že Coca-Cola není jen nápoj, který si kupujete v kině k popcornu nebo se kterým hřešíte, pokud máte takzvaný “cheat day” během své diety.  

Kondicionér 

Došel vám doma a vy potřebujete rychle ošetřit své vlasy? Pokud ano, sáhnete do lednice pro tento světoznámý nápoj. Uvidíte, že se vašemu běžnému kondicionéru dokáže velmi dobře vyrovnat. Jenom nezapomeňte na následné důkladné umytí vašich vlasů. 

Lék na nevolnost 

Není vám dobře od žaludku? A to ať z důvodu přejedení, nebo z jiné příčiny? Nemusíte zoufat, jelikož tento nápoj je i dobrým pomocníkem na nevolnost. Pokud vám není dobře, doporučujeme ho pít po celý den. Uvidíte, že se vám uleví. Nejlepší je podávat chlazenou, což vašemu tělu také dokáže ulevit. 

Odstraňovač skvrn 

Je na vašem oblečení něco, co nemůžete doprat? Pokud ano, zkuste skvrny odstranit pomocí tohoto nápoje. Nalijte ho na skvrnu, nechte chvíli působit a potom vložte klasicky do pračky. Mnohdy si poradí s takovými nečistotami, které prášek eliminovat nezvládne. 

Čistič nádobí 

Máte hrnec, na kterém se po letech používané vytvořil výrazný povlak špíny a připáleniny? V takovém případě je možné odstranit ho bez drhnutí. A to jenom tak, že do hrnce nalijete tento nápoj a necháte ho chvíli provařit. Potom nechte vystydnout, colu vylijte a hrnec vypláchněte. Bude jako nový. 

Výživa pro květiny 

Zapomeňte na výživu v sáčku, kterou vám dají v květinářství. Jestliže chcete prodloužit dobu, po kterou budou vaše květiny ve váze, použijte tento světově proslulý nápoj. Květiny dejte standardně do vázy s čerstvou vodou. K ní však přilejte trochu coly. Sami uvidíte, jak jim to prospěje.