Lifestyle

Sundej kila i bez diety!

Jistě každý z nás po Vánocích něco málo přibral. Všude na nás číhají ty nejlepší možné povánoční diety. Ale jak skrýt přibraná kila okamžitě? Je třeba znát pár triků a nikdo si ničeho nevšimne ba naopak!

Abychom ošálili zrak, je třeba znát kouzlo různých tvarů a barev, které nám dopomohou k vysněné postavě.

Žirafí krk

Vezmeme to pěkně od hlavy.  Pokud vás trápí krátký krk nebo podbradek máme pro vás malý trik, jak odlákat od těchto nedostatků pozornost. Sáhnout je třeba po halenkách či svetřících s výstřihem do písmene V. Zda v zimním období toužíte mít krk v teple, je třeba místo roláku, který by váš krátký krk jen zvýraznil, obléknout šálu.

Patříte mezi milovnice šperků a výrazných náušnic obzvlášť? Tak sáhněte po visacích náušnicích. Mohou být výrazných barev a zajímavých materiálů. Tyto náušnice vám obličej opticky protáhnou.

Vosí pas

Na pruhy v módním světě nemůžeme dát dopustit. Jsou totiž skvělými kouzelníky. Kde je třeba opticky přidat, zvolte pruhy vodorovné, a kde naopak ubrat sáhněte po pruzích svislých. K optickému a hlavně okamžitému zeštíhlení nám také skvěle  poslouží písmeno v. Halenky je třeba nosit zakasané do sukně či kalhot.

Štíhlé nožky

Která žena by netoužila po dlouhých, krásných, štíhlých nohách? Takovou ženu snad nikdo nezná a ani neviděl. K tomuto triku nám báječně poslouží botky na podpatcích. Ty nám nohy jak zeštíhlí tak i opticky prodlouží. Kozačky v tomto případě noste nižší. Nejlépe tak do půl lýtek. Prodloužení nohou docílíme také vyšším pasem u kalhot či sukně.

Také legíny se svislými pruhy jsou vhodné, jen je třeba k nim zvolit jednobarevný vršek.