Oblečení

Kalhoty na párty? ANO!

Většinou když se ženy chystají na párty, obléknou šaty nebo sukni. Proč? Působí to na nás slavnostněji? Či více sexy? Asi ano, ale už jste zkusily, milé dámy, obléknou sexy kalhoty?

Krátké sukně nebo šaty už jsou jaksi okoukané. Je třeba přijít na párty s něčím, čím budete jedinečné. Co takhle sáhnout po sexy úzkých džínách nebo upnutých černých kalhotách? Sice vám nebudou končit pod zadečkem, jako některým slečnám, ale i tak ukážou vaši postavu a zároveň ukryjí nežádoucí modřinku či křečovou žilku. A také nechají trochu tu pánskou představivost pracovat.

Párty kalhoty

Na párty můžete obléknout vlastně jakékoliv kalhoty. Podstatné je to, abyste se v nich cítily dobře a hlavně sebevědomě. Ideální jsou úzké kalhoty, které vyrýsují vaši postavu a v barvě černé která schová případné kilečko navíc. Materiál je taky na vašem výběru. Měl by být pohodlný a pružný pro případ, že byste se chtěly předvést na tanečním parketu.

Vzhledem k tomu, že kalhoty jsou černé barvy, můžete si dovolit se uvolnit při výběru vršku. Halenka či top může být barevný, se vzorem či bez, lesklý či matný. Tohle je jen a jen na vás a na tom, jak dalece chcete poutat pozornost.

Dokonce i černou halenku vám schvalujeme, ale musíte si dát pozor, aby odstín černé byl stejný. Nevypadalo by dobře, kdyby kalhoty nebo halenka byla světlejší. Působilo by to sepraně a omšele. Pokud zvolíte outfit celý v černé, je třeba tuto barvu oživit barevnými nebo výraznějšími stříbrnými doplňky. Jdete na párty a ne pohřeb, takže se toho nebojte.