Módní trendy

Jak být zaručeně sexy?

Zdá se vám váš sexuální život trochu nudný? Nepřipadáte si už ani trochu sexy? Košilky a korzet už nesplňují ten náboj jako kdysi? Je třeba vyzkoušet starý dobrý podvazkový pás!

Podvazkové pásy jsou skvělé v tom, že nepodléhají módním trendům. Báječné na nich je to, že vykouzlí z každé ženy sexy dračici a nemusíte mít zrovna míry modelky. Díky podvazkům budete mít zaručeně větší sebevědomí a budete se cítit žádaná.

Dnes si tyto pásy můžete koupit z krajky nebo saténu, ale ne vždy tomu bylo takto. Kdysi se pásy používaly hlavně z praktického hlediska a to k držení punčocháčů. Používala se obyčejná látka.

Výběr dle postavy

Aby podvazky plnily svůj účel, je třeba si dobře vybrat. K tomu nám pomůžou odbornice v obchodech se spodním prádlem.

Například pokud máte štíhlé nohy, můžete si dovolit punčocháče končící těsně podsádkou kostí. Pokud máte nohy silnější, je třeba zvolit punčocháče krátké speciálně k podvazkovému pásu.

Jestliže máte větší bříško, také to není důvod k nenošení pásu. Stačí jen vybrat ten širší. Bříško se schová a také nahradí stahovací prádlo. Také je to trik pro zamaskování širších boků.

Osudová chyba

S nadsázkou můžeme říci, že je osudovou chybou dát si kalhotky pod podvazkový pás. Vzhledem k praktičnosti je logické obléknou dříve podvazkový pás a až pak kalhotky. Přeci jenom sundání pásu a pak až kalhotek by vás na toaletě zdrželo víc než je třeba.

Péče

Aby vám podvazkový pás vydržel co nejdéle, je třeba prát ho v chladnější vodě. Nejlepší je ruční praní. Pokud vás ale tlačí čas, a zvolíte praní v pračce, použijte sáček na jemné prádlo a nejšetrnější program vaší pračky.