Oblečení

Móda pro ženy narození ve znamení Kozoroha

Móda není žádná věda. Zejména pokud vám někdo radí za zády. Nemusí to být nutně módní stylista, ale mnohé prozradí pouze vaše znamení. Že jste se narodili ve znamení Kozoroha? Máme pro vás konkrétní tipy, co vám sluší či pro co jste byli doslova stvořené.  

Sofistikované oblečení bude vaším denním chlebem 

Dámy narozené ve znamení Kozoroha byly jako stvořené pro sofistikovanost, respektive pro sofistikované oblečení. Nebyly jste pravděpodobně stvořené pro unáhlené nákupy. Jste spíše zastáncem praktičnosti a rozvážnost je vaší hlavní vlastností. A sofistikované oblečení přesně zapadá do vašeho stylu.  

Při výběru tohoto stylu se do popředí dostávají kvalitní materiály, ze kterých se konzervativní kousky často vyrábí. 

Pouzdrové sukně zaplňují váš šatník 

A když jsme u té sofistikovanosti, váš šatník zahrnou pouzdrové sukně nebo šaty stejného stylu. Ženy narozené ve zmiňovaném znamení tíhnou ke kancelářské klasice, kterou zmiňované pouzdrové sukně rozhodně jsou.  

Pokud chcete tento konzervativní kousek něčím zpestřit, můžete k němu přidat krásný opasek, doplňte o koženou kabelku a samozřejmě vysoké podpatky, které opticky prodlouží nohy, což potřebují zejména ženy nižší postavy nebo ty, které volí sukni pod kolena. 

Business kalhoty jako alternativa sukně 

Móda pro ženy narozené ve znamení Kozoroha může zahrnovat také kalhoty, pokud nejste fanouškem sukní. Na trhu se totiž nachází i takzvané business kalhoty, které přesně spadají do stylu, který toto znamení upřednostňuje.  

Business kalhoty mohou být takzvané culottes, palazzo i paperbag, které mají vysoký pas a jsou širokého střihu. Pokud však nejste fanoušky tohoto typu, vhodné jsou taky denimové kalhoty, jež však budou dobře padnout a zvýrazní postavu ženy.