Oblečení

Legendární pomáda: Inspirujte se od samotné Sandy

Existuje mnoho nadčasových filmových snímků, které milujeme. Kupodivu jsou ty nejoblíbenější filmy ty, které byly natočeny před desítkami let. K těmto legendárním snímkům se řadí i oblíbený muzikál Pomáda, kde John Travolta oslnil svou hereckou polovičku nazvanou ve filmu Sandy. John jako divoký Danny a Sandy, která byla zprvu nesmělá, ovšem po setkání s Dannym se v ní probudila divokost, jsou dnes filmovou dvojicí, která udává styl. Stejně jako pánové se mohou inspirovat od looků samotného Dannyho, ženy se zase mohou inspirovat od krásné Sandy.

Pomáda je legendární filmový muzikál, který byl několikrát zpracován i v divadelní podobě. V současné době je stále populární, dalo by se říct, že nyní je populárnější než před několika lety, protože právě dnes je nutné říct, že se vrátil takzvaný retro styl, kterým září herci ze zmiňovaného filmového snímku.

V Pomádě hrály velkou roli barvy a samozřejmě puntíky, které hrají i dnes obrovskou roli ve světě módy. Připomeňme si legendární outfity krásné blonďaté Sandy, s nimiž ani dnes nešlápnete vedle.

Červeno-černá kombinace nestárne

K těm nejpopulárnějším outfitům herecké módní ikony se řadí černý look s červenými doplňky. Máme na mysli černé upnuté džíny do pasu (případně kožené či koženkové upnuté kalhoty), k nimž maskéři přidali černý upnutý top či body odhalující ramena. Na nohy padly červené lodičky, jež dokonale tvarovaly nohy.

Při tomto looku nezapomeňte na doplňky. Masivní pásek je součástí, můžete přidat do vlasů šátek, který je aktuálně velice in.

Límečky a pastelové barvy

Ostatní looky, které Sandy nosila, lze sjednotit do jedné skupiny, a sice do skupin pastelových šatů s límečky. Ve filmu na sobě měla hned několik – pistáciové šaty s bílým límečkem či světle žluté šaty s bílým límečkem. Ať byste dnes sáhli po jakýchkoliv podobných šatech, nešlápli byste vedle. Pastelové barvy jsou obrovským hitem stejně jako límečky, které se přidávají nejen na šaty, ale i na topy a elegantní halenky.