Módní trendy

Svému nejlepšímu outfitu slibte, že nikdy nezanevřete na sukně!

Sukně jsou evergreenem v ženském šatníku. Ženy zdobily v minulosti a sluší jim i dnes. Věděly jste, že na sukni nemusíte zanevřít v žádném ročním období? Dnes vám krom jiného představíme  kožené sukně a sukně zimní. A co vy? Kolikrát za týden si oblečete sukni?

Jaký vrchní díl k sukni zvolit?

Ačkoliv jsou sukně velice vkusným módním oblečením, celá řada žen se je obává nosit. Proč? Třeba se cítí maličko nejistě, protože neví, jaký vrchní díl k sukni zvolit. Zatímco u šatů je tohle vyřešené, sukně vždy potřebuje vrchní díl. Dobrou zprávou pro ženy je, že výběr vrchního dílu k sukni není nijak komplikovaný. K pouzdrovému, áčkovému i rovnému střihu můžete vždy zvolit jednobarevné tričko na tělo s kulatým výstřihem. V záloze mějte hlavně černou barvu, která půjde k většině barev sukní. Tričko může mít krátký i třičtvrteční rukáv.  Pro další příležitosti postačí mít v záloze topy a košile.  Stejně tak byste měla mít v šatníku i sukni černé barvy, ke které můžete naopak vybírat barevnější vrchní díl.

V sukni nezmrznete ani v zimě

Víte, že na sukně nemusíte zanevřít ani v zimě při sportu? Ne, pokud budete mít v šatníku zimní péřové sukně, které vás zahřejí  a poskytnou dostatek volného pohybu. Pod sukni samozřejmě potřebujete i termo legíny nebo hřejivé punčocháče. V zimním období můžete obléknout i kožené sukně nebo sukně úpletové. Právě kožené sukně vypadají velice netradičně, přitom je lze hezky zkombinovat s řadou outfitů – s jednoduchou halenkou, svetříkem, krajkou či tričkem. Obléknout si můžete koženou sukni od Dorothy Perkins nebo  kožené sukně značky FIGL. Pozor i koženkové sukně se počítají! Vyjdou vás mnohem levněji.

Ať už vás čeká jakákoliv událost, nebojte se na ni vyrazit v sukni. Sukně je nepostradatelnou součástí ženského šatníku, působí velmi žensky, svůdně a rafinovaně.