Doplňky

Retro doplňky jsou zpět. Široké gumičky i chokery opět na pultech

Pokud jste pravá nákupní maniačka, pak jistě sledujete dění v módním světě a jistě vám neproklouznou žádné žhavé trendy mezi prsty. Jestli je to skutečně tak a vy se řadíte mezi ženy milující módu, určitě je vaše šperkovnice plná chokerů a širokých gumiček. To jsou totiž doplňky, které se opět dostaly do módy.

Vzpomínáte si na nestárnoucí filmy plné muziky, jimiž je „Pomáda“ a „Horečka sobotní noci“? Jestli ano, vzpomenete si i na legendární outfity, které nosili hlavní herci. Outfity byly plné barev, koženky a vzorů. Člověk by řekl, že se něco takového nemůže do módy opět vrátit, ale člověk se leckdy plete. A v tomto případě se plete určitě. Právě retro se opět do módy vrátilo a opět ozářilo naše šatníky.

V současné době jsou obchody s oblečením plné nostalgie. Většina lidí si vzpomene na své mládí, kdy tancovali na nestárnoucí hity Michaela Jacksona a Michala Davida. Jaké konkrétní kousky jsou zase zpátky?

Nejen oblečení, ale i retro doplňky se vrátily

Při slově „retro“ si každý vybaví puntíkaté šatky červené barvy a stuhu ve vlasech. Jenže to není to jediné, co se vrátilo. Kromě nestárnoucích zvonových kalhot, kromě ledvinek a batikovaných triček se vrátily i mnohé retro doplňky, které lze kombinovat skutečně se vším.

Jaké doplňky to jsou?

Nesmíme opominout takzvané chokery, což jsou mašličky kolem krku, které můžeme zaregistrovat právě ve filmu „Pomáda“. Pánové těmto elegantně a zároveň rebelsky vypadajícím náhrdelníkům říkají „obojky“, ale ženy na ně skutečně nedají dopustit.

Kromě chokerů si zamilujete i široké gumičky. Tedy, zamilují si je ženy, které mají místo vlasů bohatou hřívu. Pokud spadáte do skupiny žen s řídkými vlasy, bohužel vám široké gumičky neudělají radost. Co je však pozitivní, opět je lze zakoupit v mnoha barevných provedeních a kombinacích. Je jenom na vás, jaké si pořídíte do sbírky.


Warning: Undefined array key "data_tabs" in /data/web/virtuals/152386/virtual/www/domains/alexia.cz/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 43