Oblečení

Jak ušetřit při nakupování oblečení?

Především ženy vydrží nakupovat dnes a denně. Pokud patříte k ženám, které za nakupování utrácí celé své výplaty, je načase se naučit, jak při nakupování ušetříte. Každou ženu denně svádí obchody s oblečením, které lákají na nové kousky, jež ještě nikdo nemá. Pokud však povolíte, pokud se necháte vtáhnout do obchodu, budete následně hořce litovat. Peněženka opět utrpí citelný šok a vy budete muset přežívat až do výplaty. Naučte se proto několik věcí, které vám pomohou při nakupování oblečení ušetřit.

Ženy většinou chodí do obchodů tehdy, kdy se nudí. Většinou ani nepotřebují nic na sebe, zkrátka se nudí, proto si zakoupí něco nového. Většině ženám praskají šatníky ve švech, přesto do nich rvou další a další oblečení. Těmto dobám je však konec.

1) Mám něco podobného?

Každá žena si při nakupování musí zodpovědět několik otázek, které ji mohou odradit od koupi případného kousku. Jednou z otázek je to, jestli už nemají něco podobného. Jestli si ženy koupí dva stejné nebo velice podobné kousky, je pravděpodobné, že jeden z kousků zůstane na ocet. Žena nikdy nenosí dva stejné kousky, vždy nosí jenom jeden. Než si tedy koupíte tričko či džíny, zeptejte se, jestli nemáte něco podobného. Pokud ano, ponechejte kousek v obchodě pro někoho jiného.

2) Mám to s čím sladit?

Druhou otázkou je, jestli máte kousek s čím sladit. Pokud ne, raději nechte oblečení v obchodě, kde opět udělá radost někomu jinému. Každý módní kousek musíte mít s čím sladit, jinak je jasné, že bude trčet na ramínku ve vašem už tak plném šatníku. Neříkejte si, že doplňky dokoupíte, protože se to stejně nestane.

3) Je to má velikost?

I když se dnes nosí volné věci, je nutné, aby to byla vaše velikost. Větší velikosti nebudou vypadat vůbec dobře. I když je kousek ve slevě, nekupujte si ho, pokud není ve vaší velikosti.