Kosmetika

Jaké barvy patří v létě na nehty i na rty?

K létu patří barvy, a to nejen v šatníku, ale také na nehtech a na rtech. Zatímco zimní měsíce se nesou spíše v tmavém duchu a vedou odstíny, jako je bordó nebo khaki zelená, v létě se nebojte barviček, které vás udělají nepřehlédnutelnou. Letos v létě se vyplatí mít sladěné nehty se rty. V minulosti sice platilo, že by měla být kabelka v jednom odstínu s botami, nyní však je móda jinde a moderní je mít sladěné právě nehty a rty. Nabízí se však otázka, jakou barvu mají rty i nehty mít.  

Pokud jste milovníkem módy a všeho moderního, jistě už rty s nehty sladěné máte. A pokud jste se o tomto trendu dozvěděli teprve nyní, prozradíme vám, jaké barvy jsou letos v létě in a jaké barvy z vás tak udělají naprosto neodolatelnou bytost.  

Nestárnoucí červená 

Žádná tmavě červená, rudá nebo bordó – krásně výrazně červená barva je letošním letním hitem. O červené barvě se dá říct, že je opravdu nestárnoucí a že sluší každé ženě. A co vy? Zamilujete se do ní taky? Volte odstín třeba třešňový, nebojte se ani lehce narůžovělého odstínu. Rty a nehty, které budete mít červené, klidně slaďte i s červenou kabelkou, která zpestří jinak všední neutrálně zbarvený look.  

Nude pro milovníky neutrality 

Pokud nejste milovníkem výrazných, křiklavých barev, pak sáhněte po odstínu nude. Jedná se jinými slovy o tělovou barvičku, která je in především v sezoně svateb – což je zrovna nyní! Je neutrální, nevýrazná, přesto elegantní. Nepoutá zbytečně velkou pozornost, přesto je to osvědčená klasika, kterou si zamilujete.  

Zazařte s fialovou 

Jak jsme zmínili, léto se nese každým rokem ve znamení barev. Proto neváhejte a pořiďte si do své sbírky i fialovou barvičku! Fialová patří jak na nehty, tak ne rty – vůbec se toho nebojte. Klidně si fialovou dejte i na řaseny, ovšem pamatujte, že stačí jen lehká, jemná barva.