Oblečení

Oblékněte se do čtyř základních elementů. Jak na to?

Ženy každý den vedou obrovské dilema, a sice dlouho přemýšlí, co si mají na sebe obléknout. Mnohé už sahají po klasice, volí takové módní kombinace, které nosí snad obden. Pokud patříte k těmto ženám, doporučujeme sáhnout spíše po něčem novém. Ale po čem? Inspirujte se. Inspirovat se můžete nejen vašimi módními idoly a ikonami, ale inspirovat se můžete kromě toho také základními elementy, a sice vodou, ohněm, vzduchem a zemí. Že nevíte, jak se podle čtyř základních elementů oblékat? Poradíme vám.  

Jak se oblékat podle vody 

Pokud se rozhodnete obléknout se do vody, budou ve vašem outfitu hrát věci se síťovanými prvky, samozřejmě modrá barva bude hrát prim. Doplňky budou například v podobě perel, které jsou nestárnoucí a nadmíru elegantní, nebo budou doplňky v podobě zlatých prvků, jako jsou náramky nebo náušnice.  

Jak se oblékat podle ohně 

Pokud máte v očích žár a oheň, podle ohně se začněte oblékat. Prim budou hrát ve vašem looku barvy, jako je oranžová, žlutá, také červená, což jsou odstíny typické pro žhnoucí plameny. Jestli chcete svůj outfit něčím oživit, doporučujeme vsadit na třásně, které jsou pro oheň také typické a mají ho symbolizovat v plápolající podobě.  

Jak se oblékat podle vzduchu 

Dalším elementem je vzduch, jenže jak se podle vzduchu obléknout? Co třeba zvolit mini šaty v lehkém bílém až světle modrém odstínu, k tomu zvolte třeba džínovou bundičku a jemné, modrobílé šperky? Co se týče obuvi, klidně sáhněte po moderních bílých teniskách, s nimiž nikdy nešlápnete vedle. 

Jak se oblékat podle země 

Posledním základním elementem je země, tudíž outfit bude sjednocen do hnědého odstínu. Doporučujeme vsadit na proutí nebo slaměné modely, tudíž kabelky nebo klobouky, povolená je také kůže a kožené kousky.