Lifestyle

Jak přivábit lásku

Síla myšlení je velice silná věc. Proto jestli jste svobodná a až moc se soustředíte, aby jste našla toho pravého může svých snů, tak právě tady může být ten zakopaný pes. Důvodem proč se vám to nedaří je ten, že se až moc soustředíte na jednu věc a nevnímáte sebe. Měla by jste se soustředit sama na sebe a zamyslet se nad svými klady a zápory a také jak samu sebe vnímáte.

Pokud na sebe pohlížíte moc sebekriticky, nevěříte si začne to takhle vnímat i vaše okolí. Což pro navázání nového vztahu není zrovna ideální. Když dlouho toho pravého nemůžeme najít, vidíme vše černě a upadáme do depresí. Máme tedy pro vás pár typů jak být šťastnější a tím i přitažlivější.

Nesrovnávat

Jestli se vám dlouho nedaří najít nového partnera, začnete se rozhlížet kolem sebe. Zjistíte, že je to kolem vás samý zamilovaný pár. Což neí úplně pravda. Začnete se sebekritikou. To ale věci vůbec neprospívám. Podívejte se spíše na své pozitivní stránky a přednosti. To co muže přitahuje je jejich sebedůvěra.

Radost ze svobody

To že jsem sama není žádná katastrofa. Začněte si užívat života. Obnovte nebo najdětě si nový koníček, poznávejte svět. Zaměřte se na sebe. Čím méně se na lásku budete soustředit tím dříve si najde právě vás.

Pozitivnost

Pozitivní myšlení je základem úspěchu. Nikdo nestojí o to, trávit čas se skleslým negativním člověkem. Na rčení vrána k vráně sedá je přeci jen něco pravda, takže pokud chcete být mezi pozitivní společností je třeba dobře se naladit.

Podpora

Partneři se objevují a zase mizí. Ale rodina a přátelé, kteří vás milují jsou stále s vámi. Proto si važte jejich odpory a udržujte dobré vztahy mezi sebou.