Doplňky

Kabelky jsou nuda!

Také už vás nebaví nošení kabelek? Kabelku má každá žena. Kde jinde bychom taky daly věci, které prostě musíme mít s sebou? Pokud chcete být originální, vzpomeňte si na období svých školních let nebo období prázdnin a různých výletů. Kde jsme ukládali to důležité? No přeci do batohu! Ano! Batoh je to co vám stylově doplní outfit a budete originální!

Když vejdeme do různých obchodů, nalezneme spoustu stylových batohů. Který bude ale ten nejlepší? Zde pár typů, kterými okouzlíte. I když  vybíráme batoh, nesmíme zapomenout na naši jemnost a ženskost. Batůžky vybíráme spíše menší a stylem se nám musí hodit ke zbytku oblečení. To znamená, že k elegantní sukni a halence zvolíme elegantní batoh a naopak.

Mašle

Jak jsme již naznačovali, nejdeme na nějaký turistický výšlap či výlet. Batoh nám má nahradit kabelku. Porozhlédněte se po menších batůžcích například z eko kůže ozdobené mašlí. Batoh by měl být jednobarevný například černý, šedý, krémový atd. Mašle batoh zjemní a dá mu elegantní vzhled. Jeho jednoduchost vám dovolí vzít si ho téměř ke všemu.

Barvy a tvar

Zajímavá kombinace barev a neobvyklý tvar zaujme snad každého. V případě barevných kombinací dejte pozor, aby toho nebylo už moc ke zvolenému oblečení. Proto když zvolíte barevnější kombinaci batohu, sáhněte po jednobarevném outfitu. Dnes nalezneme batohy různých tvarů, tak proč je nezkusit?

Vzory

Kdo letos nevyrazil s květovaným vzorem jako by nebyl. Tak proč nezvolit tento vzor i na batůžku? Tento vzor nadchne obzvláště mladé romantické ženy. Batoh vám dodá na jemnosti. Určitě to ale s květy nepřehánějte a držte se pravidla, že méně je více. Pokud již tento vzor máte na batohu, bude to stačit a nevolte další květovaný kousek.