Módní trendyOblečení

Co v módě už nefrčí a jak se co nahradilo

Móda je něco, co se neustále mění a co není stejné jako před měsícem. Pokud módu alespoň trochu sledujete, určitě nám dáte za pravdu, že je dobré ji neustále sledovat, pokud chcete chodit stylově oblékaní. Přece jenom některé kousky, které byly in v minulém roce, dnes už opravdu in nejsou. Víte, o jakých kouscích je řeč? Prozradíme vám několik modelů, které už nefrčí a které už byly nahrazeny něčím zcela jiným.  

Síťovky už z módy odešly 

Během loňského roku se ve velkém začali lidé snažit o to, aby eliminovali plasty ve svých domácnostech. Zkrátka se začali snažit žít trochu ekologicky, což ostatně prospělo naší planetě. Místo klasických plastových sáčků a tašek se najednou začaly nosit síťovky, které moc dobře znáte ze zlatých devadesátých let. Bohužel síťovky se na trhu neuchytily na tak dlouhou dobu, jak se očekávalo. Rázem se z tohoto prvotního hitu stal propadák, který je velice nepraktický. Nahradily ho spíše mikrokabelky, ve kterých se sice nenosí potraviny z obchodů, ale které jsou daleko stylovějším trendem.  

Do kozaček nepatří úzké kalhoty 

Kozačky jsou obuví, kterou milujete, o tom není sporu. Vždyť vás během zimy ochrání před mrazy a nepříjemným chladem. Jenže ještě donedávna platilo, že kozačky se dávají na úzké kalhoty. Jenže tomu tak už není. Je tomu právě naopak – čím širší kalhoty do kozaček nasoukáte, tím lépe. Ideální je do kozaček nasoukat třeba kapsáče, které se nedávno vrátily do módy.  

Cyklistické kraťasy jsou zase out 

Pokud sledujete módu pravidelně, víte, že se do módy během loňského roku dostaly cyklistické kraťasy, které se rázem začaly kombinovat s elegantními halenkami a košilemi. Jenže pravdou je, že ty se na pultech obchodů dlouhou dobu neohřály. Aktuálně tomuto trendu už odzvonilo, trend byl rázem nahrazen klasickými a stylovějšími bermudami.