Módní trendy

Zima v bohémském stylu

V letošní zimě se snažte mírně odvázat a rozjet to tak trochu v bohémském stylu. Každý kousek svého oblečení pak zaujme hlavně díky svému extravagantnímu stylu a výrazným vzorům. Pokud nechcete až tak moc vybočovat z řady, kombinujte bohémský styl třeba za pomocí asymetrických délek a střihů, které právě letos letí, spolu s jednobarevným decentním provedením oblečení. Nezapomínejte na řetízky, náramky anebo klobouky, které lze kombinovat vždy. Letos taky frčí móda jedné výrazné náušnice.

Květy i etno vzory během zimy

Během prošlého léta jsme se často zahalovali do lehkých dlouhých letních šatů často s květinovými motivy, anebo etno výšivkami. Nyní je třeba nějakou tu vrstvu přidat, aby nám bylo teplo. To ale v žádném případě neznamená, že se tohoto našeho velmi oblíbeného bohémského stylu nyní v zimě musíme nadobro vzdát. Všechny květinové a etno vzory jsou velmi aktuální také během zimy, kterou provází chladné počasí. Květy volte v sytých barvách a zejména na tmavých podkladech. U etno vzorů hodně sázejte na černou, šedou a béžovou zvanou nude, klidně i v tmelových tónech. Určitě letí ponča všeho druhu s třásněmi. Velmi dobře zahřejí a vypadají naprosto neodolatelně.

Co takhle kostka a hebký úplet

Pravý módní evergreen se opět vrací v podobě čtvercových vzorů známé kostky. Opět jej vidíme na předních módních molech. Vyhrávají kostkované košile a šály na celé čáře. Můžete kostky ale promítnout i na kabát a bude vašimstylovým průvodcem na podzim iběhem zimy. Tvar má být v harmonii s vaší postavou, velikostí i typem.Pokud jste malá a jemná, měla byste preferovat menší kostky, nejlépe na tmavém pozadí, což protahuje postavu. Ženy s výraznými ženskými tvary udělají nejlépe, pokud zvolí diagonální směr a tmavé vzory, kterézeštíhlují. Místo černé raději volte tmavě modrou, nebude tak zvýrazňovat nedokonalosti pleti ani vrásky. Hebký úplet vede v podobě pleteného oblečení, jak u pletených kabátů, tak i měkounkých svetrů. Úplet nám prostě sluší a je příjemný, hřejivý, hebký a jemný.