Doplňky

Pandora na vrcholku módních trendů

Pokud jste patřili mezi ty, kteří své vánoční dárky nakupovali na poslední chvíli, jistě jste si všimli plných obchodních domů a dlouhých front nejen u fastfoodů. Lidi se holt nepolepší a nepolepší. Dalo by se říct, že v tom začínají hledat jakousi zálibu či koníček – asi se jim líbí shánět dárky den před Štědrým dnem. Často se jim ovšem přihodí, že v obchodě nenaleznou to, co hledají, protože jsou kousky zkrátka vyprodané.

Obchody během vánočních svátků zaznamenávají obrovské tržby, které jim poté vyrovnají lednové ztráty. Při obcházení obchodů ve velkých centrech jste si jistě všimli zejména jedné fronty, a to řady vedoucí do malého krámku se šperky. Jednalo se o značku jménem Pandora.

Šperky od Pandory zažily obrovský vzestup hned po uvedení na trh. Zaujaly zejména náramky, ke kterým je možno přikoupit samostatné přívěsky. Ty pak v sobě nesou určitou vzpomínku. Přívěsky ovšem nejsou tak drahé jako samotný náramek.

Před Vánoci navíc obchod vyhlásil slevy, tudíž se není čemu divit, že se stály dlouhé fronty. Lidé, převážně muži už zoufalí z toho, co mají své milé partnerce koupit, byli ochotni čekat i hodiny na koupi základního náramku. Ten byl totiž jasně daným přáním ženy k Vánocům. Levnější přívěsky si přece pokupuje následně sama.

Velkou výhodou je, že tento šperk lze nosit skoro ke každému outfitu a na jakoukoli událost. Je univerzální, ovšem vždy působí tak, jak má. K elegantnímu stylu působí luxusně a nadčasově, ke komfortním džínům a svetru patří jako drobné oživení. Proto pokud jste na Vánoce vybrali něco jiného, kupte tento šperk pro ženy třeba k narozeninám nebo ke dni matek. Šperky totiž vždy ženu potěší, zejména pokud se jedná o něco, v čem dokáže uchovat své šťastné chvilky. Navíc se šperky od Pandory staly velkým módním hitem a naleznete je snad u každé dámy nezávisle na věku. To už je skoro stejný „boom“ jako u tenisek Converse.