Doplňky

Jedinečnost s hodinkami Michael Kors

K dovršení správného elegantního a především uceleného vzhledu je zapotřebí dbát na perfektní doplňky. Formální styl je totiž nadčasový a je zapotřebí s ním nakládat s opatrností a pompou. Důležité je promýšlet každý detail outfitu, protože byť jen sebemenší odchylka z barevné kombinace působí zmateným a nemoderním dojmem.

I když se elegantní formální styl může jevit jako jeden z nejjednodušších stylů, protože se skládá z kalhot, sak a košilí, jedná se naopak o ten nejsložitější styl. Málokterá žena ho totiž dokáže nosit s takovou grácií, jakou si zaslouží.

Sako i kalhoty se lehce sladí, ovšem nejvíce chybují ženy v doplňcích, především ve špercích a kabelkách. Své kabelky volí dle oblíbenosti, ne podle toho, jak se k danému outfitu hodí. K saku se opravdu nesluší nosit flitrové batůžky, které se za poslední měsíce staly podezřele populárními. Vynechejte také třásně či kabelky s přehnaným množstvím zipů a jiných ozdob. K čemu se ovšem můžete přiklonit, jsou pestré a syté barvy. Šedobílý kostýmek krásně doplní kontrast v podobě královsky modré či červené kabelky.

Hodinky dodají šmrnc

Pokud si správně zvolíte kabelku, vyhledejte ve své šperkovnici i hodinky. Ty k elegantnosti patří stejně tak, jako jablko k jabloni. Je nutné volit takovou barvu, která se hodí nejen k oblečení, ale také k ozdobám na kabelce. Nemíchejte zlatou se stříbrnou, protože to poté vypadá velmi zmateně.

Skvělým tipem pro ženy jsou hodinky Michael Kors. Jejich nadčasovost je zaručena. Proto je jisté, že tato investice nebude zlá či chybná. Hodinky této značky nejsou zrovna levná záležitost, ale ten, kdo si ovšem potrpí na luxusu, hodinky Michael Kors rozhodně musí mít. Zaručí vám nejen vždy dokonalý formální outfit, ale také jedinečnost. Takové hodinky přece nemá jen tak nějaká dáma. Zařaďte se tedy taktéž do řady žen, které se mohou pyšnit tímto vždy vhodným doplňkem!