Kabelky

Žena bez kabelky jako ryba bez vody

Žena, kterou zdobí kabelka, působí opravdu smyslně a žensky. Kabelkový svět mnoho žen přímo fascinuje a bez plné skříně kabelek si svůj život už ani neumí představit. Pokud stále dychtíte po té nové, jiné či další, naprosto vaši vášeň chápeme. Důležité je vědět, co se bude v kabelce nosit, kam se bude nosit, a k jakému účelu bude vlastně sloužit.

Na běžné nošení

Není to jen tak. Někomu stačí mobil a klíče, někdo si nosí sebou zdravou svačinu v krabičkách na celý den. Pokud chodíte denně do práce, na obchodní schůzku,jdete na nákupy, nebo prostě kamkoliv z domu, stoprocentně hned jako první sáhnete nejdříve po kabelce. Dámská kabelka totiž uschová všechno potřebné a hodně často i nepotřebné. Nosíme tam make-up, kapesníčky, klíče, peněženku, mobil a mnoho dalších věcí, které zrovna velmi nutně potřebuje.

Alespoň jednu kabelku má doma úplně každá žena. Ale jak se mezi sebou my ženy dobře známe, máme jich mnohem víc. S psaníčkem přece nepůjdeme do práce a s velkou kabelou nepůjdeme do divadla nebo na ples. Jedna kabelka prostě nestačí. Při výběru kabelky si tedy musíme uvědomit, jak velkou kabelku vlastně potřebujeme a co všechno se nám do ní má vlézt. Také si musíme uvědomit, jak ji nejraději nosíme. Máte raději kabelku na rameni nebo v ruce, a jakou má mít barvu, už víte?

Kabelky do ruky

Kabelky do ruky jsou v poslední době oblíbené u spousty žen. Tento typ kabelek je velmi už moderní delší dobu. Mnoho žen na ulici vidíte s kabelkou do ruky. Spousta takovýchto kabelek do ruky má také navíc přídavný pásek, proto ji můžete naprosto pohodlně nosit i na rameni. Většina dámských kabelek do ruky je vyrobena tak, aby velmi dobře držela svůj tvar. Boky takovéto kabelky jsou dobře vyztužené a její tvar je velmi stálý. Černá kabelka je prostě nestárnoucí klasika, i když barevnosti se meze absolutně nekladou. Černá, bílá, šedá a přírodní se dá zkombinovat k čemukoliv.

Kabelky crossbody a na rameno

Crossbody kabelky nošené přes tělo jsou v přesném překladu kabelky, které kříží tělo. Kabelky se tedy nosí většinou přes tělo nebo na rameni. Jsou oblíbené především u dívek a mladších žen se sportovním stylem. Kabelky na rameno zná snad každý. Kabelka má buď jedno ucho, nebo i dvě uši na pohodlné nošení na rameni. Designu a barvě se opět meze nekladou. Stačí si vybrat tu vaši vysněnou a budoucí oblíbenou.