Doplňky

Krásné ženě sluší krásný šperk

Krásný šperk potěší každou ženu a dívku. Navíc také doplní oblečení, které má žena či dívka na sobě. Úplně každá žena chce být totiž výjimečná a jedinečná. Stejně tak my ženy prostě máme rády cetky a toužíme i po jedinečném šperku, který podtrhne naši krásu. Ženy nosí šperky velmi rády, zdůrazňují tak svou osobnost, názor, přístup k životu, ale také módní i životní styl. Při výběru šperku je tedy třeba dbát na všechna tato kritéria.

Nevíte si rady? Zkuste zavedená pravidla.

Pokud si ale opravdu vůbec nevíte rady, existují již zavedená určitá pravidla, podle kterých se lze řídit a šperky ženám snadno vybírat. Obecně se dá konstatovat, že k drobnějším ženám se hodí také drobné šperky. Silnější ženy mohou mít i šperky větší, robustnější a masivnější. Vybírat lze z velmi široké nabídky všech těch náhrdelníků, náramků, náušnic broží a přívěsků. Všechny šperky, drobnější či větší, jsou často doplněny různými drahými kameny. A různé typy ženy se hodí k různým typům drahých kamenů.

Typy žen podle ročních období a druhy kamenů

Zimní typy žen mohou mít smaragdy, rubíny, onyxy a průhledné typy kamenů. K letním typům žen se hodí studené a jemné barvy v podobě rubínů a granátů, modré akvamaríny a modré čizelené odstíny achátů. Naopak by se tyto ženy měly vyhýbat kamenům v ještě výraznějších odstínech. Vhodnější jsou perly s jemnou narůžovělou barvou. Jarním typům žen sluší safíry, topazy, tyrkysy, ametysty, růženíny nebo křišťály. Podzimní typy žen skvěle doplní jaspisy, jantary nebo zlatožluté topazy či vltavíny.

Velkou roli pro výběr šperků také hraje ženino sebevědomí. Sebevědomá žena se nebojí výrazných šperků a výrazných barev i tvarů. Pak se není proč bát náhrdelníku s ametysty nebo s leopardími korálky jaspisu. Naopak ženy s mnohem menším sebevědomím spíše ocení decentní šperky, jakým je třeba jemný náhrdelník se slzičkou z akvamarínu nebo s červenými granáty či korálky z jaspisu. Někdy ale dávají i sebevědomé ženy přednost jemným šperkům, které jsou velmi drahé. Často ani nepoznáte, kolik že briliantů skrývá onen náhrdelník na krku oné dámy. Ženy a kameny umí skrývat tajemství. Ženy a šperky k sobě prostě neodmyslitelně patří.