Doplňky

Jaké šperky se aktuálně nosí?

Móda je různorodá, neustále přináší něco nového. Pokud i vy patříte k těm, kteří módu naprosto milují a kteří sledují aktuální trendy, rozhodně taky víte, jaké šperky se aktuálně nosí. Ještě donedávna jsme nosili masivní šperky, které jsme si objednávali z Číny, a to přes Ebay nebo přes Aliexpress, protože to jsou dva online obchody, v nichž jsme masivní náhrdelníky, náramky a náušnice či prstýnky našli za skutečně skvělé ceny. Jenže jsou ještě masivní šperky v módě?

V současné době se dbá na doplňky víc než kdy jindy. Kolem pásku si dáváme řetěz, který se dokonale hodí s našimi metalovými botami, které jsou taky mimochodem v módě. Do uší si dáváme náušnice, které frčely před dvaceti lety.

Pokud jste zaregistrovali, že oblečení, které si nyní můžeme koupit na pultech obchodů, je povědomé, že pochází z devadesátých let, nyní se comebacky vrátily i do šperků. Jaké šperky se nyní nosí, jaké se vyplatí koupit a od kterých bychom měli dát ruce pryč? To vše si prozradíme!

Jaké šperky se nyní nosí?

V současné době se nosí hlavně masivní náušnice, ale od masivních náhrdelníků zase dejte ruce pryč. Nosí se hlavně velké kruhy v uších, které si ženy dávají ke každému outfitu, jaký mají na sobě. Co se týče náhrdelníků, jak jsme již zmínili, masivní už nejsou v kurzu, za to však volte takzvané chokery, které vypadají jako obojky kolem krku. Dneska je najdete v různých podobách – většinou černé, ale někdy s nějakými aplikacemi, jindy jsou krajkové, jindy saténové.

Co se týče prstenů, upřednostňují se masivní prsteny, které mají velké kameny, které hned upoutají pozornost.

Jaké šperky se nyní nenosí?

Jak jsme již několikrát zmínili, ruce pryč byste měli dát od klasických šperků v podobě masivních náhrdelníků. Nekupujte si ani kovové, masivní a velice objemné náramky, které dříve upoutaly pozornost. Nyní nezaujmou, proto na to buďte připraveni. Raději volte klasické náramky značky Pandora nebo jinak podobné jemné náramky, které zkombinujete s vašimi hodinkami.