Kosmetika

Makadamiová maska- to nejlepší pro naše vlasy

Při každodenním zhlédnutí se v zrcadle si ženy často říkají, proč jsou právě ony nositelkami tak poškozených vlasů bez lesku. Rozštěpené konečky jsou viditelné převážně u dlouhovlasých tmavovlásek, které si své vlasy žehlí opravdu často. Poškozené vlasy ovšem mívají nejen ony. Jedná se o problém snad každé dámy a ta, která tímto netrpí, má velké štěstí.

Dennodenně vedete s vašimi vlasy rozhovory na téma, jak jim asi máte pomoct. V reklamách často propagují dámské produkty, zejména šampony a kondicionéry, které nejsou zrovna levnou záležitostí, a po vyčerpání celé láhve dojdete k závěru, že je vaše kštice možná o něco horší.

V poslední době se ovšem při dívání se na televizi setkáváme ještě s jedním produktem pro ženy. Jedná se o masku na vlasy s makadamiovým olejem. Masek na vlasy je habaděj. Ale najít tu, která zaručeně funguje, je velký oříšek. Proto většinou zkoušíme ty, které si můžeme připravit doma. Ingredience nás ale při pravidelném užívání přijdou velmi draho.

Nad maskami koluje spoustu otázek, zda opravdu fungují, zda se za takovou cenu mohou koupit, jestli se nebude jednat o podvod. U této makadamiové masky si můžete být zcela jisti, že se nezklamete. Díky svým aktivním látkám (jako je například stejnojmenný olej, arganový nebo tea tree olej nebo zázračná stálezelená rostlinka aloe vera) zajišťuje jistou regeneraci, hydrataci, elasticitu a hloubkovou výživu vlasů. Navíc zaručí i dlouhodobější ozdravení vlasů. A to je zapotřebí, protože zdraví by se mělo nést celým tělem, nejen od hlavy dolů.

Jelikož se maska doporučuje nanášet pomocí hřebínku, nestává se, že byste nějaké místo vynechala. Poté se nechává působit zhruba deset minut. Následně se důkladně smyje čistou (ne mýdlovou, pokud se koupete ve vaně) vodou. Pokud se ji rozhodnete používat, dbejte na to, abyste ji aplikovala dvakrát do týdne.