Oblečení

Zahalená a přesto sexy

Módní svět je neustále plný změn a nových kousků, které je potřeba mít v šatníku, abychom byli stále IN. Móda se jak u mužů tak žen stále mění, ale najdou se i kousky, které zůstanou moderní snad pořád.

V ženském světě mezi tyto kousky neodmyslitelně patří dlouhé šaty. Letos jsou obzvláště hitem. Oblíbit si je musí snad každá žena. Jsou stylové, sexy a přesto tajemné. Pokud jste dámy doteď s jejich nákupem váhaly, je třeba to napravit.

Na výběr máte z mnoho stylů, střihů a vzorů. Ty pravé si najde úplně každá z vás. Jestli si říkáte, že teď na konci léta už je nákup zbytečný velmi se pletete. Tyto šaty lze obléknout i na krásné babí léto nebo už na jaře. Zaručujeme, že z módy jen tak nevyjdou.

Výběr dle postavy

I když se může zdát, že u těchto šatů je úplně jedno jaké šaty si koupíte, není to tak úplně pravda. Je třeba koukat i na typ naší postavy, aby byly šaty lichotivé a podtrhly naše přednosti a naopak schovaly co je potřeba.

Zda jste vysoká a štíhlá nemáte vůbec žádný problém a můžete vybírat dle libosti. Žádné omezující pravidlo ve výběru pro vás nemáme.

Pokud vás trápí postava typu hrušky, je důležité zdůraznit horní část těla. To tedy znamená vybírat ty s hlubším výstřihem nebo odhalenějšími rameny. Také můžete zvolit i výraznější šperk.

Postava jablko je problematická v oblasti břicha. V tomto případě vybíráme šaty s výstřihem do písmene V. Díky přepásání šatů hned pod prsy, dojde k zakrytí většího bříška.