Módní trendy

Nový džínový trend přichází

Člověk by si řekl, že v tomto směru už nelze přijít s něčím novým, ale svět módy dokáže stále překvapit. Dvojice ze značky Ksenia Schnaider dala džínovině nový rozměr. Kouzlem těchto džínů je asymetrie, což znamená nesouměrnost.

Nevíte, jak si takovou asymetrii představit v módní branži? Je to jednoduché. Dříny z této kolekce nemají stejně dlouhé ani široké nohavice, ale přesto působí skvěle jako celek. Dalším kouskem z této řady jsou sukně šité z rozdílných kusů džínoviny a mnoho dalších. Tako kolekce, navrací kovbojský styl, tudíž třásně nejsou výjimkou. Také spojuje džínovinu s dalším druhem látky.

Tato kolekce nepodléhá jen módnímu trendu, ale také báječnému trendu a to chránění naší planety, proto jsou voleny pouze recyklovaný polyester a organický demin.

Kdo je nosí?

Tuto módu už si oblíbila zpěvačka Celine Dion a nebude to dlouho trvat a oblékne je nejedna hvězda.

Tento styl není jen pro celebrity. Hodí se také pro nás smrtelníky. Jen je potřeba být trochu odvážný a výstřední typ, abychom ty nejstylovější kousky oblékly. Pokud tak výstřední nejsme, najdeme v této kolekci i něco méně výrazného, ale přesto okouzlujícího, odlišného a budícího pozornost svého okolí. Každá z nás si nějaký ten kousek určitě najde.

S čím kombinovat?

Tento styl je sám o sobě velice výrazný a to obzvláště pro běžné nošení. Proto pokud oblékneme například kalhoty z této kolekce, je potřeba zvolit takový top či halenku, aby tou pomyslnou třešničkou zůstaly kalhoty. Pokud oblékneme i tuto část oděvu výraznou mohlo by to působit přemrštěně.

Proto je nejlépe kombinovat s jednoduchou, nejlépe jednobarevnou halenkou bez výrazných prvků. Díky tomu všem sklouznou oči k tomu neobvyklému a novému, co tu ještě nebylo.