Módní trendy

Oživí i nudný outfit

Ještě nedávno bychom si tento kousek nedokázali představit k ničemu jinému než ke sportovnímu oblečení, ale teď? Mluvíme tady o moderních teniskách, které se nebojíme obout ani k elegantnímu oblečení.

Tyto boty obouváme nejen na volnočasovou zábavu, ale také do práce. Tím si ženy ušetří bolestivé puchýře a oteklé nohy s lodiček na podpatcích. Hned je ten pracovní den příjemnější, že?

Pokud tenisky obouváme k elegantnímu oblečení, je třeba je dobře zkombinovat. Není třeba se toho bát, jen si musíme dát pozor, abychom nevypadali, že jsme se zapomněli přezout.

Tenisky lze koupit různě zdobené. Tudíž se dají obout snad ke každému outfitu. Tenisky najdeme jak s krajkou, tak s vtipnými potisky. Fantazii se meze vážně nekladou.

Jaké zvolit?

Určitě nebude na škodu pořídit si těchto bot více. Na výběr toho máme mnoho. Musíme myslet i trochu dopředu a volit tak, aby se nám hodily k nejvíce kouskům z našeho šatníku. Čím méně barev na teniskách bude, tím budou lépe kombinovatelné. Je dobré mít i jeden pár s elegantním nádechem, jako je krajka nebo perly. Rozhodně se neostýchejte vybírat v bílé barvě.

Ale nebojte se to také otočit. Jednobarevný outfit a výrazné boty také mají své kouzlo.

I k sukni

Ještě nedávno bychom po těchto botách ani nesáhly v případě, že máme na sobě sukni nebo šaty. A dnes? Tato kombinace je tím největším hitem, který lze na sebe obléknout a obout. Ať už obléknete dlouhé šaty či elegantní pouzdrové, nebojte se obout ladící tenisky. Ty vaše oblečení báječně oživí a udělají jedinečným kouskem.