Lifestyle

Vybělte si zuby díky zaručeným babským radám

Bílé zuby jsou snem snad každého člověka, ale především ženy jsou ty, které si na to nejvíce hledí. Především ony chtějí, aby jejich úsměch zářil bělotou, aby zaujal na míle daleko a aby se právě do jejich úsměvu zamiloval každý muž, protože nic krásnějšího než krásná žena s krásným úsměvem přece neexistuje. Ženy proto sledují aktuální trendy v oblasti bělení zubů, zkouší různé osvětlovací procedury, které stojí většinou jen mnoho peněz, přesto jsou naprosto nefungující. Někdo dokonce chodí co měsíc k zubaři, aby mu zuby vybělil, protože přece jenom bílé zuby jsou zkrátka něco, co ženy chtějí mít a co je pro ně důležité, i když to bude stát pěkný majlant. Ostatně v poslední době se většinou dávají na variantu různých bělících per, která jsou ke koupi dostupná třeba v různých drogeriích. Přes velmi vysokou cenu se ale nejedná o něco, co by na sto procent fungovalo.

Už tedy zapomeňte na utrácení šílených peněz za něco, co nefunguje, a zaměřte se především na unikátní fígle, díky kterým vám rozhodně budou zuby zářit bělotou nejen na míle, ale ještě dál! Navíc takové babské rady vám nebudou sahat do peněženky více, než je nutné. Navíc si tuto potravinu, díky které budou zuby opravdu bílé, můžete vypěstovat i na zahrádce za domem nebo v kelímku v bytě, stačí jen trocha trpělivosti.

Jahody jsou tím jednoznačným zázrakem!

Proč bychom vás dále měli napínat, když už možná tušíte, co stojí za unikátní bělotou zubů. Jsou to jahody, které si můžete vypěstovat v pohodlí domova naprosto lehce. Navíc jahody jsou v poslední době také ve slevách různě v obchodech, proto si je dopřejte třeba každý den k snídani, kdy se rozhodnete jimi trochu potřít zuby. Obsahují v sobě totiž látky, které mají na bělení zubů výrazný vliv, proto pravidelná konzumace (konkrétně třeba přejíždění zubů jahodou) vám zaručí to, že zuby budou zanedlouho jako z reklamy, tím si můžete být jisti.