Kosmetika

NYX – současná kosmetika, která letí – proč?

V současné době se konají konkurenční boje hlavně v kosmetice. Jedna značka se předhání před druhou a zkoušejí si tak přihnat co nejvíce svých stálých zákaznic. Jako výhody však nenabízí nízké ceny, což by ocenila většina žen, ale spíše se zaměřují na kvalitu a zkoušku make-upu hned na místě, tedy na pobočce dané kosmetiky, kde bude ženám make-up nanesen odbornicemi a profesionály v oboru. V poslední době se projevila zejména jedna značka kosmetiky, která zaujala opravdu dost – o jakou se jedná?

NYX tuto značku jsme doposud znali pouze díky internetovým obchodům. V České republice se však v nedávné době otevřela její první pobočka, a to konkrétně v Praze na smíchovském Andělu zrovna ve zdejším obchodním domě. Své stálé zákaznice si získala hned díky několika málo produktům, které se rozšířily na sociálních sítích. Postupně se produkty značky NYX začaly v malém prodávat i v parfumeriích značky Douglas, díky čemuž měly ženy z jiných koutů České republiky možnost koupit si v kamenném obchodě jejich oblíbenou kosmetiku.

Jaké produkty se staly nejpopulárnějšími?

Mezi nejpopulárnější produkty, které zaujaly hned na první pohled, a to díky neustálé propagaci na sociálních sítích, se staly hlavně jejich rtěnky. A je jedno, jaký typ rtěnek to je – jejich rtěnky zkrátka neznají konkurenci. Samozřejmě na paty šlapou rtěnky značky MAC, ale NYX jsou přece jenom o něco levnější.

Díky tomu, že se v současné době staly populární hlavně matné rtěnky, které vydrží delší dobu, jsou rtěnky od NYXu naprosto fenomenální. Koupíte je zhruba kolem dvou stovek, což na takto kvalitní rtěnku není vůbec moc.

Co dál zaujalo?

Samozřejmě se veškeré tržby této značky nezakládají jenom na rtěnce. Těšit se můžou dámy taky z unikátního make-upu, který je naprosto skvělý. Je však nutné podotknout, že při výběru tohoto produktu si nechte poradit od odbornic. Přes internet to rozhodně nekupujte.

Mimo to mají báječné taky konturovací sady. Konturování je dnes velice populární a každá žena se takto zkouší malovat, no ne každé to jde podle plánu. Je však nutné podotknout, že mimo konkurování vyniká NYX také barvou na obočí. Pokud nechcete dát tisíc korun za malou krabičku, kterou prodávají například obchody značky Dior, pak se soustřeďte na NYX krabičku, která je sice stejně malá, ale je mnohem levnější – a navíc stejně kvalitní.