Doplňky

V jakých špercích se budete letos cítit výjimečně? Přinášíme hlavní trendy

Stejně jako se mění trendy ve světě bydlení, mění se i trendy ve světě módy. Konkrétně se mění trendy u šperků, které jsou nedílnou součástí každého dámského šatníku. Doplňují totiž jednotlivé outfity a tvoří z nich něco dokonalého a originálního. Ženy si však moc dobře uvědomují, že musí pravidelně docházet k obměně šperků, tudíž se musí sledovat aktuální trendy. Abyste však sledováním aktuálních trendů nestrávili hodiny, přinášíme vám hlavní letošní trendy ze světa šperků, s nimiž oslníte a rozhodně zaujmete.  

Šperky mají být pestrobarevné 

Čím letos zaujmete? Jaké šperky si letos pořídit? Nejlépe uděláte, když sáhnete po těch pestrobarevných kouscích, které jsou nápadné, přesto naprosto dokonalé. Ideální doba je pro nošení drahokamů, které rozhodně nejsou jenom bílé, ale mohou nést opravdu různé barvy. Vsaďte na nejbarevnější drahokamy a neuděláte krok vedle. Právě naopak. Budete díky tomuto kroku udávat styl.  

Noste jen jednu náušnici 

Trend, který se převzal z loňska, a sice nošení jen jedné náušnice, je stále v kurzu. Proto se tímto trendem nechte unášet a noste odvážné náušnice jenom v jednom uchu. Úkolem tohoto trendu je zaujmout a zaujat, což se vám s tímto trendem rozhodně podaří. Když k tomu zvolíte ještě rafinovaný účes, nikdo vás nepřehlédne.  

Perlové šperky jsou nestárnoucí elegancí 

Vypíchnout musíme také trendy perlové šperky, které jsou stylové už dlouhá léta. Dalo by se říct, že se jedná o trend, který z módy snad nikdy nevyjde. Perly se kombinují především s elegantními outfity, v minulosti byly veřejnosti představeny především v kombinaci s malými černými koktejlovými šaty. Tato kombinace je známá díky Coco Chanel, která kombinaci ostatně proslavila a představila světu. 

Pro jaké šperky se rozhodnete vy? Jakým šperkům dáte letos šanci?