Lifestyle

Seriály vládnou současnosti. Jaké zhlédnout na Netflixu či HBO?

V době, kdy venku panoval koronavirus a většina lidí se rozhodla z důvodu ochrany svého zdraví zůstat doma, se mezi lidmi rozmohl takový nešvar, a to nešvar sledovat seriály. Seriály se tak staly hitem, zejména, pokud jsou sledovány na Netflixu nebo HBO. Jenže právě na těchto dvou portálech plných filmů a seriálů se seriálů nachází celá řada. A pokud jste již zhlédli všechny své vytipované nebo naopak jste viděli veškeré tipy od svých přátel, zajímá vás, co můžete sledovat následovně. Máme pro vás několik žhavých tipů na nejlepší seriály, které rozhodně stojí za zhlédnutí.  

La Casa de Papel (Papírový dům) 

Obrovským hitem Netlifu se stal Papírový dům, který v originálním názvu můžete znát jako La Casa de Papel. Jedná se o unikátní seriál, který dostal do kolen prakticky každého, kdo se na něj začal dívat. Seriál jistě nemusíme představovat, ale pokud přece jen – jedná se o seriál o osmi zlodějích, kteří se rozhodnou vykrást továrnu na výrobu peněz. Jedná se o velice napínavou podívanou, která člověka pohltí. To ostatně povede k tomu, že se zhlédnou všechny díly takřka během pár dnů.  

Po životě 

Pokud bychom měli stále zůstat u Netflixu, zmíníme také seriál Po životě čili After Life. Jedná se o seriál pojednávající o muži, kterému zemřela žena. On se proto rozhodl chovat se tak, jak chce. Dělá, co chce, říká, co chce a podobně. Je to poměrně zábavná podívaná, i když jsou některé vtipy trochu vážnější, než byste očekávali, přesto to stojí za zhlédnutí.  

Na mušce 

I HBO má co nabídnout. Konkuruje Netflixu například s unikátním seriálem Na mušce, který lze zařadit do skupiny “špionážní drama”. I když si možná říkáte, že všechny špionážní seriály prakticky znáte, není tomu tak. Jen málokdo by čekal to, z koho se nakonec vyklube vrah.