Módní trendy

Už víte, jaká barva bude IN?

S novým rokem přichází také nové barevné hity. Loni byla královnou rudá a letos? Letošní módu zahltí barva modrá! Ano, královnou barev bude jednoduchá modrá barva a to v mnoha jejich odstínech.

Nemusíte se obávat, že by zrovna vám tato barva neslušela, protože modrá je barvou univerzální a tím je dosti výjimečná. Takže jestli máte plnější tvary nebo jste hubená, jestli máte černé vlasy nebo zrzavé je to celkem jedno, protože tato barva vám bude velice slušet.

Modrá a jen modrá

Nebojte se objevovat mnoho odstínů modré a také je různě kombinovat, jak mezi sebou, tak i s další škálou barev. Pokud jste spíše konzervativní typ, nebojte se sáhnout po kombinaci modré a například šedé, černé, hnědé, bílé a krémové. Zda jste odvážnější, a nevadí vám poutat pozornost, nebojte se sáhnout po sytě modré v kombinaci s výraznou žlutou či oranžovou.

Pokud přemýšlíte nad šperky k této barvě, nemusíte si moc lámat hlavu, protože k modré pasují jak zlaté tak stříbrné doplňky. Také krásně vypadají perly, ale to jen na velice slavnostní příležitosti a k elegantním šatům či kostýmku.

V modré barvě vypadá skvěle jak móda elegantního ducha tak také ta sportovnější. Takže i přesto, že nejste zrovna šatový typ, nebojte si tuto barvu dopřát v podobě sportovnějších triček nebo kalhot.

Pokud si potrpíte jak na moderní šatník tak také domácnost, nezapomeňte modrou zahrnout také do svého interiéru. Báječně se hodí jemně modrá barva do ložnice. Pokud z barevných zdí máte obavu, zakomponujte ji aspoň do doplňků. Tato barva totiž působí na člověka uklidňujícím dojmem, takže ji nebude nikdy dost.