Módní trendyOblečení

Čemu již odzvonilo

Nejen že jsme změnili rok, ale bude potřeba trochu i změnit šatník. S novým rokem k nám přichází nové trendy a těm starým je třeba dát sbohem. S něčím se rozloučíme rádi, ale s něčím to půjde těžko, protože se to stalo našim oblíbeným kouskem. Svět módy je už ale takový a je třeba se s tím smířit, pokud tedy není váš šatník nafukovací.

Teď se třeba zaměřit se na to, abychom si uvolnili dostatek místa v našem šatníku pro ty nové kousky, kterým v obchodních domech rozhodně neodoláme.

Co vyhodit

Co s naprostou jistotou letos nebudete potřebovat, jsou cyklistické kalhoty, které se ve světě stali velkým módním hitem. Je pravdou, že u nás se moc oblíbené sice nestaly, ale pokud někdo s jejich nákupem neodolal, může je teď vyloučit ze svého šatníku.

Také pokud jste vlastníkem několika párů tenisek s neobvyklou a širokou podrážkou, tak asi trochu zapláčete, protože i tyto boty jsou v roce 2020 dosti mimo módu.

Nyní budou asi dosti plakat zlodějíčci, protože z módy vyšli také průhledné tašky a batohy.

Co nakoupit

Pokud stále ještě ve svém šatníku nenajdete nějaký ten módní kousek se zvířecím vzorem, je to obrovská chyba, kterou je potřeba co nejrychleji napravit. Tento vzor se ve světě módy drží již několik let a jistě tomu tak bude i nadále. Takže se nebojte, že tento kousek bude otázkou jen letošního roku.

Na své si také přijdou romantické typy, protože v módě budou jemné halenky s nabíranými rukávy.

Pokud máte rády elegantní módu, tak ve vašem šatníku rozhodně nesmí chybět sako delšího střihu. Tento módní kousek je skvělý pro jeho všestrannost. Můžete jej obléknout jak na pracovní schůzku, tak k džínám na večerní posezení.