Oblečení

Kožené kalhoty jako nadčasový kousek. Jak se nosí?

Jaké kousky se vyplatí mít v šatníku? Rozhodně ty nadčasové! A k takovým nadčasovým kouskům patří například kožené kalhoty. I když jsou krapet extravagantní a ne každý si na kožené kalhoty netrumfne, přesto jsou to kousky, které je nutné mít v šatníku, i když vaše nohy nejsou zrovna takové, s nimiž byste vyhráli miss. Kožené kalhoty jsou naprosto pro jakoukoli ženu, proto pro ně zamiřte do obchodu, pokud je stále v šatníku postrádáte.  

Jak jsme zmínili, jedná se o krapet extravagantní kousek, proto lze říct, že obyvatelstvo rozdělují do dvou skupin, a to na ty, kteří je nenávidí, a na ty, kteří je milují. Ať už je však milujete nebo nenávidíte, musíte nám dát za pravdu, že opravdu každá žena v nich vypadá naprosto fantasticky! 

S koženými kalhotami zajímavé outfity 

Kožené kalhoty jsou bezesporu kousek, se kterým vymyslíte opravdu působivé a zajímavé outfity. Dejte sbohem všedním kombinacím, se kterými moc nezaujmete. Raději upřednostněte unikátní kombinace kožených kalhot a dalších moderních módních kousků. Nezapomínejte na to, že kožené kalhoty nemusí být jen černé, ale že mohou nést nejrůznější barvy. Nebojte se červené nebo vínové barvy! 

Kalhoty a obyčejné tričko 

Kožené kalhoty vypadají fantasticky třeba s obyčejným tričkem, například s klasickým bílým basic tričkem s krátkým rukávem. K tomu si oblékněte třeba koženkovou bundičku a rázem máte outfit vymyšlený. K tomu klidně vysoké nebo alespoň kotníkové boty a můžete vyrazit na mejdan nebo na rande.  

Kožené kalhoty a košile 

Pokud nechcete vsadit na jednoduchost, vsaďte na mírnější eleganci, přesto svůdnou a sexy kombinaci. V takovém případě zkombinujte košili s koženými kalhotami. Nebojte se ani prodloužených řetízků nebo košilí se zajímavými potisky. Výsledný efekt bude naprosto fantastický, tím si můžete být jisti.